Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben vannak június-július...

Miben vannak június-július körül a babák a kórházban?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert akkortájt szülök, és ha ebben az időben esetleg vissza tér a baba fotózás, tanácstalan vagyok mit adjak rá.


Nyilván meleg lesz, nekünk, ők meg csak most szakadnak ki a biztonságot nyújtó anyaméhből. Nem akarom túl öltöztetni se, de azért ne is fázzon.


Ti miket adtatok rájuk arra a 2-3 percre? Nálunk a kórház adja a ruhát, tehát onnan is látnám, de érdekel mások véleménye.


2020. máj. 21. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Június közepén született a lányom, rövid body és hosszú rugdalózó volt rajta, a csecsemősök ezt adták rá (kórházi ruhában vannak) plusz egy pléddel is betakargatták. Első nap még kis pamutsapit is adtak rá, amit én levettem, és mikor bejöttek megnézni mindig visszaadták rá, meg mondták, hogy duplán hajtsam a takaróját úgy terítsem rá. Kb. 30 fok volt az osztályon.

Babafotózáson a fotós által hozott "bugyolálóban" volt, karja,válla meztelen volt.

2020. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk saját ruhában vannak a babák. Én egyszerű pamut rugit rövid bodyval készítettem, hazahozósnak is. Vékony pamut sapit is tettem be, meg babaplédet.
2020. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
PIC-en voltunk júniusban, bejött egy nagy hőhullám, az 1 hetes 2 kiló alatti babám egy szál pelusban volt, meg lehetett gyulladni. :) Mikor már csak 25 fok volt, akkor rájuk adtak egy rövidujjú bodyt.
2020. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Június közepén született babám első nap még body+rugdalózóban volt, harmadnap már csak bodyt adtak rá a kórházban és megkaptam a rugdalózót, hogy adjam majd rá estefelé, annyira meleg volt. 35 fokban jöttünk haza.
2020. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!