Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogy kezelitek...

Anyukák! Hogy kezelitek nyugodtan ha nyügös a baba?

Figyelt kérdés
Ha nagyon nyügös, nem alszik jól stb. Meddig számoltok el, hogy ne kiabáljatok vele? 🤭
2020. máj. 24. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Egy szó. HORDOZÁS. Ő megnyugszik én csinálom a dolgomat. Most is úgy főztem az ebédet mert fogzik a lelkem. A nem alvást meg megszokja az ember
2020. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Van olyan gyerek, aki nem bírja a hordozást. Értem, hogy a benőtt körömtől kezdve a koszmóig mindenre jó a hordozás, de próbáltad volna az én lányomat hordozni...semmilyen kötöttséget nem viselt el.

Hát kérdező, én ilyenkor kivittem. Kint valahogy sokkal jobban elsimultak ezek a dolgok.

2020. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én énekelek neki. A dúdolástól mindketten megnyugszunk. Általában működik :)
2020. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

En ha mar nagyon türelmetlen vagyok es már remegő kezzel vennem fel, akkor van hogy kimegyek egy kis időre veszek egy nagy levegőt aztán visszamegyek. Az idegesség atragad ra, es úgysem tudod megnyugtatni úgy. De szerintem mindenkiből kicsuszik néha egy hallgass már el vagy hasonlók. Tul kell élni a nyűgös időszakokat, jobb lesz, aztán megint rosszabb es igy tovább aztán felnőnek :)

Próbálj néha kimozdulni otthonról egyedül, is vagy társasági programokra a gyerek nélkül, már egy két óra is csodat tesz.

2020. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Miért kiabálnék egy babával? Nem vagyok idegbeteg.
2020. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is dúdoltam meg ringattam, a ringatózás engem megnyugtat.
2020. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Kisbabaval kiabalni? Az kemeny. Mert a 3 evesemet leszidom, ha rosszalkodik, de kiabaljak a 9 hobapossal, ha nyugos????
2020. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Furcsa, hogy csak 2 válaszolónak tünt fel, hogy olyan mint "kiabálás" felmerül abban az esetben ha nyűgös a baba?! Te jó ég!! Kiabálsz vele ha nem alszik jól? Nincs semmilyen más eszköz a kezedben? Dúdolj, énekelj neki, ringasd, babusgasd és igen inkább számolj 10 ig minthogy kiabálj egy BABÁVAL
2020. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Feltűnt, de ha valaki szerint ez egyáltalán felmerül, akkor nincs értelme magyarázni, hogy semmi haszna.
2020. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Itt Angliában úgy engednek mindenkit úgy engednek el a kórházbol, hogy beszélnek erről :

[link]


Nálunk eddig a ringatás mindig bejott, de el tudom képzelni, hogy egy idő után, amikor semmi nem segít sok lesz, akkor inkább le kell tenni biztonságos helyre (kiságy pl) és készíteni egy kávét vagy teát magadnak, mintsem kiabálni vagy ne adj Isten megrazni

2020. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!