Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem késö még maszkot felvennem?

Nem késö még maszkot felvennem?

Figyelt kérdés
babám 8 hetes, párom 4-5 napja maszkot hord ,mert nagyon meg van fázva. 1 orája érzem, hogy mintha be lenne durranva a torkom, nem fáj még csak érzékeny. mit csináljak?
2008. nov. 24. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem maszk helyett inkább irány a gyógyszertár és vegyél homeopátiás bogyókat (Oscillococcinum). Ha még nagyon az elején vagy, lehet ki sem tör rajtad. Ha már benne vagy, akkor meg gyorsabban túl leszel rajta. Meg persze sok-sok mézes-citromos tea, C vitamin és egyéb szokásos praktikák.

A babádat nem kell annyira félteni, de ha gondolod ő is kaphat napi 1-2 csepp C-vitamint (Cebion).


Az én babám 6 hónapos, de tőlünk még sosem kapott el semmit szerencsére. Pedig a férjemnek torokgyulladása lett mire szülés után hazajöttünk a tökmaggal a kórházból.

2008. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szoptatod úgy tudom, hogy a te betegséged ellenanyagát rögtön termeli a szervezet és az anyatejci megvédi :) Azért szedj sok c vitamint és a homeos gyógyszert én is ajánlom (torokfájásra
2008. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
folytatom: homéogéne 9, náthára coryzalia nevűket :)
2008. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon hatásos, ha fokhagymát összevágod kis darabkákra és mézbe áztatod, majd a mézet elkanalazod. Elég rossz íze van, de nagyon jó.

Jobbulást!

2008. nov. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!