Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy-egy méretből mennyi ruhát...

Egy-egy méretből mennyi ruhát vesztek? Amikor már nagyobb a baba,74-80-as méretekből pl. mennyi bady szükséges?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 14 hónapot töltötte, kb 11,75 kg és 82 cm.Még egy-két 80-as body jó rá, szóval ezzel azt akarom mondani, hogy nálunk ez a méret az amit már régóta használunk, ezt a 80 körüli méretet használtuk ki leginkább eddig, és mivel nyár van és sokat vagyunk kinn, van hogy egy nap 3-4 garnitúra is kell(főleg ha egyéb baleset is történik). Nekünk kb 10 rövidujjú van, és kb 5 hosszúujjú, de emellett, amikor nagyon meleg van, rendes polót is ráadom, rövidnacival.
2010. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekünk is a szezonálisból (most a rövidujjú) kb. 10 db van, a másik tipusból 4-5 db és pl a poló strandon, utazáshoz praktikusabb, ezért abból is van pár db
2010. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk sok ruhÁnk van, ebben a méretben ősszel télen volt 10 hosszú újjú bodink, 10 trikó bodynk 10 hosszú újjú felsővel a hidegebb napokra.

4 kardigán 4 pulóver. 10 harisnya. 10 nadrág.

Overál téli kabát. 3 sapka. Kesztyű.

De sokáig hordtuk őket, mert 80- as méretet vettem, az ujját felhajtottam, majd mikor nőtt már nem kellett felhajtani.

Nadrág sem gond ha nagy mert ha ül a babakocsiban úgy is felcsúszik, így nem volt ki a lábszára!

Mire megtanult járni pont jó volt. 9-12 hónapos méretet vettem a tescoban. Szeretem azokat a ruhákat nem kopnak nyúlnak el és olcsók most 3 body 900- 1200

2010. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!