Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 1 éves korában jönnél...

Ha 1 éves korában jönnél rá,hogy a babádat elcserélték?

Figyelt kérdés
A történet komplikáltabb, soha nem volt kötődés a babával.1 év után tesz még valamit a hatóság? Vagy ilyenkor már marad minden így?

2020. jún. 21. 16:52
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
91%
Azért azt írd majd meg, hogy mi lett a DNS-vizsgálat eredménye?!
2020. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Na, kiváló. Mikor lesz eredményhirdetés?
2020. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
94%
Hú basszus. Tenni biztos hogy fog a hatóság valamit. De te hogy érzed? 1 év után simán ekválknál tőle? Én nem is tudom mit tennék, nehéz kérdés.
2020. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem, ha a sajat baba is eletben van stb., 1 evesen, barmennyire is fajna, visszacserelnem. Nem tudom hogyan. Mondom ugy, h van egy 10 honaposom. De sztem ha igy maradna, az az egesz eletere kihatna. Borzaszto. Plane ha nincs kotodes, es nem szereted annyira. De hogy cserelhettek el????
2020. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
83%
Hűha
2020. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Ahogy nő a baba egyre jobban hasonlít a romákhoz,de nem teljesen olyan. Lehet félvér. És akkor még az is kérdés jó helyen van-e az akit 9 hónapig szerettem és vártam.

Nem azt mondom, hogy nem szeretem ezt a babát. Szeretem de nem úgy mint azt aki bennem nőtt. Úgy szeretem mint pl a keresztlányomat.

2020. jún. 21. 20:39
 17/40 anonim ***** válasza:
87%

Számomra hihetetlen


Karszalag nélkül is tudtam melyik az én babám.. mind a két alkalommal

Amikor vizsgálatról hozták már a sarjon kiszúrtam a hangját is..


Összetéveszthetetlenek voltak

2020. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
94%
De hogyan cserelhettek el??? Az enyemre rogton karszalag kerult. Es rogton csinaltunk fotokat. Sose tevesztettem volna ossze masik babaval.
2020. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
44%

“Sarkon”


Ráadásul azonnal meg lehetett mondani, hogy az 1. Baba az apjára hasonlít.

2. Az öcsémre


Egy baba sem hasonlított rá..

Sőt ha együtt nem is láttam, akkor is meg lehetett mondani 1-1 baba melyik anyukához tartozik..

2020. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Wow.. hát mesélj majd mi az eredmény. Engem 90-es évek végén akartak elcserélni, legalábbis egyik etetésre csak sokadszorra sikerült engem odaadni anyának, az volt az egy szerencsém, hogy egyedül voltam lány abban a pár napban, így hamar kiderült a turpisság
2020. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!