Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 1 éves korában jönnél...

Ha 1 éves korában jönnél rá,hogy a babádat elcserélték?

Figyelt kérdés
A történet komplikáltabb, soha nem volt kötődés a babával.1 év után tesz még valamit a hatóság? Vagy ilyenkor már marad minden így?

2020. jún. 21. 16:52
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy nem 😁
2020. jún. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
56%
Őszinte leszek, nem tudom hogy cserélhetnék el. Én császáros voltam, kivették, megmutatták, majd az apja kísérte a vizsgálatokra, szóval végig látta, majd már láttam az ablakon keresztül 10 perc után, hogy a kezében van. Utána együtt voltunk hárman a megfigyelőben, majd végig velem volt a gyerek. Egyszer nem vitték el egyedül vizsgálatra, sosem adtam le semmiért, stb. Ha belegondolok a kórházban töltött idő alatt 10 percig nem láttam, azalatt meg olyan vizsgálatokat csinálnak, ahol amúgy is egy baba van, nem 10 gyereknek merik egyszerre a hosszát, súlyát stb plusz rajta van a karszalag. A legtöbb kórházban szerintem ez így működik, ha komplikáció nélkül zajlik a szülés nincs órákig külön anya és a baba (mondjuk karszalag akkor is van) ha meg ne adj isten valami baja van hogy pic-re kerül vagy ilyesmi, akkor meg ott annyira figyelnek minden egyes babára hogy ne csússzon be semmi gond hogy az elcserélés tuti kizárt.
2020. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy inkább pszichésen megingott? Depressziós? :/

Remélem,hogy nincs igazad és nem cserélték el a piciket.

2020. jún. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
91%
Biztos nem csereltek el. Az h kicsit mas a borszine, siman lehet valamelyik felmenoje miatt.
2020. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
80%
Szerencsétlen gyerek. És ha meglesz az eredmény, és kiderül, hogy csak beképzelted és tényleg a tiéd? Akkor hirtelen a sajátodként fogod szeretni? Ember, kérj segítséget, mert ez a kisgyerek érzi, hogy nem úgy szereted, ahogy egy anya a gyerekét, beteg lelkű gyerek és felnőtt lesz belőle. Tele lesz elvetettséggel és önmarcangolással egész életében. Soha nem fogja elhinni, hogy ő tlehet szeretni, nem fogja tudni szeretni saját magát, és így másokat sem normálisan. Menj el pszichológushoz de sürgősen, már így is elcsesztél egy évet az életéből, pont az elsőt, amikor a legkiszolgáltatottabb egy kisbaba és nincs neki más, csak az anyukája. Istenem, szegénykém. Téged is sajnállak, de sokkal előbb kellett volna lépned. Ez nem rólad szól elsősorban, te felnőtt ember vagy, megfelelő segítséggel pikkpakk kilábalsz egy depresszióból, de ennek a kisbabának most alapozod meg a teljes hátralevő életét, a személyiségét.
2020. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi lett a teszt eredménye?
2020. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi vagyok.
2020. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Színekre:

A 4 hónap alatt rengeteget változott a fiam és a lányom is


Az orrom előtt tették fel a karszalagot is


Megkérd

2020. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Betti Jazi ***** válasza:
Mi lett az eredmény????
2020. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, komolyan elhitte ezt a mesét valaki?
2020. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!