Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a második neve?

Mi legyen a második neve?

Figyelt kérdés
Kislányt várunk, a vezetékneve Király, a kedvenc keresztnevünk pedig a Kornélia. De szeretnénk mellé egy második nevet is, valami egyszerű, de szép lánynevet keresünk.

2020. jún. 23. 23:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
44%
Kitti :)
2020. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Larina/Larissza, Beatrix, Beáta, Izolda, Linda, Bella, Tamara, Kincső, Csenge, Hanga, Barbara, Edna, Jázmin, Jácinta, Teodóra, Villő, Rebeka, Csilla, Zóra/Zora, Laura, Loretta, Etelka, Regina, Tünda, Sára, Melinda, Hunóra/Hunória/Honóra, Leona, Brigitta, Karola, Katalain, Arabella, Miriam, Gabriella, Anikó, Bíborka, Klaudia, Lilla, Olívia Márta, Jusztina, Júlia, Julietta, Ágota, Bernadett, Ildikó, Irina, Florencia, Olga, Liliána, Szamanta, Edit, Dalma, Donatella, Zita, Zsófia, Bettina, Emília, Árpádina, Lujza, Viktória, Nikoletta, Natasa, Natália, Tália, Marianna, Henrietta, Aliz, Eszter, Viola, Violetta, Marcellina, Valentina, Valéria, Klára, Noémi, Éva, Xénia, Judit, Roberta, Debóra, Rita, Janka, Bianka, Klementina, Emese, Virgínia, Rozina, Rozabella (ilyen nemtom, volt-e már,de én most fejlesztettem ki.:)) , Veronika, Emma, Anna, Johanna, Aurélia, Amarilla, Titanilla, Nilla, Hilda, Hildegárd, Adélia, Cecília, Cintia,
2020. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
*Tünda helyett Tünde akart az lenni; bár a Tünda se hangozna rosszul. :)
2020. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
*Bianka -verzió helyett meg inkább Blanka az mégis, ami passzolna. Remélem,jokat írtam.
2020. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!