Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtétek a babátoknál...

Mikor kezdtétek a babátoknál gyakorolni a fogmosást? Hány foga volt már? Hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés

tanulófogkefével hogyan kell csinálni?

Köszönöm a tapasztalatokat előre is !!!


2010. aug. 1. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
8 hónaposan 6 foggal kezdtük a fogmosást :)
2010. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a héten kezdtük, 4 foga van. Én fürdés közben csinálom neki. Nekünk ujjra húzhatós van.
2010. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
újjra húzható fogkefét hol lehet venni?
2010. aug. 1. 21:08
 4/10 anonim ***** válasza:
a dm-ben lehet venni nenedent ujjra húzható fogkefét fogkrémmel 1700-1800 között van.én tíz hónaposan kezdtem mosni a fiam fogát, 8,5 hónaposan kezdett jönni a foga, tíz hónapos korára kinőtt hat.akkor kezdtük.Szereti, minden este vacsora után mosom a fogát, de nem húzom az ujjamra.
2010. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,akkor azt mi is kipróbáljuk.

Kislányom 11 hónapos,és 4 foga van,holnaptól kezdjük.


Még egyszer köszönöm a hozzászólásokat!!!:)

2010. aug. 1. 21:59
 6/10 fotucsok ***** válasza:
9 hósan bújt ki az első foga. Úgy kb 10 hósan kezdtük fürdés közben. Én megmosom neki (fogkrémet még nem szabad használni) majd odaadom, hogy ő is mossa... ami persze csak rágcsálás, de hagy szokja.
2010. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5 hónaposan bújt ki két alsó foga, majd két felső kettes, most jön a két felső egyes. Ujjra húzhatós fogkefével kezdtük az első fogaknál, de nem mindig, nem rendszeresen sajna ez az én hibám.

7 hónaposan vettem neki babylove 3-as fogkefét a dm-ben: egy gumi rágcsás dörzsi, egy gumi kefe formájú, és egy rendes babakefe van benne. A gumi kefeformájúval én szoktam mosni a fogát, majd odaadom neki a rágcsásat. Azt szereti rágni és maszírozza vele a fogát.

Még rendszert nem csináltunk belőle, de étkezések után szokott eszembe jutni.

2010. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ujjra húzható 400 körül van a pelenkadiszkont.hu -n fogkrém nélkül.Szegeden a boltjukban személyesen is vásárolhatsz.A fogkrémet külön is meg tudod venni.
2010. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 hós, 2 hete kezdtük. 2 foga van kint félig. Mi is a nenedent ujjra húzhatóst használjuk reggel és este. Nagyon élvezi. Mikor meglátja, már nyitja is a száját.
2010. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Mi a Brendonban vettük, 400 Ft alatt volt az ára. Van "rendes" fogkefénk is, de azt ahogy elkapja, benyomja a torkáig.
2010. aug. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!