Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Van valami nyugtató...

S. O. S! Van valami nyugtató gyógyszer/vagy homeopátia/ ami segíthet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 hónapos babám, nagyon nehezen alszik el este, nagyon feszeng, tekereg! Hordozóban kell elringatni, mert ha az ágyba teszem ájulásig sír, , és miután elaludt, akkor teszem be!
2010. aug. 1. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont 10 hónaposan adott a gyerekorvos nyugtatót, pont ilyen voltam. Attól sem aludtam, aztán már nem is adták.


Nem jó a babának, amíg lehet ne kapjon ilyeneket. Legalábbis szerintem. Nem hiszem,hogy ettől lettem súlyos beteg, de ilyen életet nem kívánok senkinek, mint amilyet én kaptam.


Sok sikert az anyasághoz, és kitartást!

2010. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
én sem adnék neki. nem feltétlen tesz jót, ha már ennyi idősen pótszerekkel tud csak aludni, legyen ez akár homeopátiás szer is.
2010. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Én sem mertem ilyen szereket használni a lányomnál, persze nem ez a válasz. Kérdezd meg a dokidat, vagy nézz körbe a neten, van pl. a viborcul kúp. stb. Mondjuk én a helyedben megpróbálnék először rájönni mi okozhatja ezt a babádnál.
2010. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is inkább az okokat keresném meg. (Mondjuk én alapból gyógyszer (homeopátia) ellenes vagyo.)
2010. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha lehet,inkább ne gyógyszerezd! A levendulás babafürdető,vagy illóolaj nyugtató hatású,és biztos nem ártalmas,mint a gyógyszer.

Próbáld kitalálni,mi lehet a baj. Fél valamitől? Fáj valahol? Hirtelen,nagy változás mostanában? Vagy mindig így ment?

2010. aug. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenek előtt a probléma okát kell megtalálni, majd utána "intézkedni". Homeopátiás szerek közül alkatnak megfelelően lehet válogatni: Chamomilla,viburcol kúp, sedatif pc.

[link]


Itt is tehetsz fel kérdést,Ági nagyon segítőkész:

[link]

2010. aug. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!