Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz előtt/után gyógyszer,...

Abortusz előtt/után gyógyszer, homeopátia?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap derült ki, hogy elhalt a terhességem a 8. hétben. Azon túl, hogy szörnyen érzem magam szeretném a szervezetemet helyre rázni.

Tudtok valamilyen (alternatív gyógymód is) "kúrát", teát, tornát, bármit javasolni amivel a fertőzés kockázatát csökkenthetem, hamarabb regenerálódhatok és amivel erősíthetem a méhem. (Kérek mindenkit, hogy ne írja hogy mihamarabbi babázódást mert be kell vallom, egy darabig nagyon nem szeretnék most, túl kell ezen lennem!)


Köszönöm


2010. okt. 7. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem is gondolnánk milyen hamar helyre áll fizikálisan a szervezeted. Szerintem egy ideig hagyni kellene a maga természetes útján épülgetni, mondjuk az első menzeszig. Utána pedig van két homeopátiás szer, amit a mens. első napjától kell szedni a 14. napig, majd 15-től végig a másikat. Az elsőben a peteérés helyreállítása, a második szakaszban a progeszteron helyes működése. Ha ezek a létfontosságú hormonok helyre állnak, akkor minden rendben lesz. Ha a működésük rendben, ennek függvényében áll helyre a méh, a méhnyálkahártya, a rendes körforgás. Első szakaszra folliculinum, másodikra luteinum. Az orvostudakozo.hu-n van homeopata orvos, nyugodtan kérdezz rá anoním, ugyanis ezek hígítása, s az egység, ill. szedendő golyók száma egyéni/alkati kérdés. Természetes anyagot tartalmaz kizárólag. Ártani semmi esetre sem árt, sőt természetességénél fogva a legjobban alkalmazkodik a női szervezethez.
2010. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!