Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjem nem tud aludni éjszaka...

Férjem nem tud aludni éjszaka a babánk miatt mindig felebred mert nagyon sírós. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ő dolgozik és ahogy nem alszik nem tud a munkára figyelni ezért már raszolt a főnöke vagy 3x nem akarom hogy kirugjak.

Meg csak 3 hónapos éjszaka mindig sír alig alszik pár perceket.



2020. júl. 9. 08:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
65%

Jézusom, ez a hozzáállás itt pár válaszolótól.

Ha a férjed ilyen könnyen ébredős típus, akkor nem sokat tehetsz, max tényleg a füldugót tudom javasolni, hátha akkor kevésbé ébred fel.

Arra rájöttél, hogy miért sír éjszaka a pici? Nálunk babaöbölben alszik mellettem, amikor megnyekken, már húzom is egyből magam mellé/cicire, így elég nyugodt éjszaka, de ha nem is éhség és nem is a te közelséged miatt nyűgös, akkor nem igazán tudsz mit kezdeni vele, minthogy megpróbáljátok átvészelni a dolgot valahogy.

Azért a férjed főnöke is egy suttyó, hogy ezért beszól, nyilván nem kifogás a gyerek, de igenis lehetne megértőbb a kérdésben.

2020. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
60%
11. Miért kéne megértőnek lennie a főnöknek? Mi köze hozzá? Neki az az érdeke, hogy a munkaerő elvégezze a feladatát. Ennyiből mindnekire tekintettel kellene lennie. Van más jelentkező is, ha a munkaerő alkalmatlan.
2020. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
Füldugót javasolnék apukának. Minden rosszindulat nélkül és bár nem vagyok együttalvás párti, próbáld meg, hogy apuka különszobában, te meg a babával a másikban.
2020. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
27%
13: ezzel van kikövezve az az út ami a szeretőhöz majd váláshoz vezet. Csaxólok.
2020. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
33%
14, nálunk hamarabb kerülne sor válásra, ha kiderülne, hogy ennyire nem tud írni. Csak szólok. ;)
2020. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
38%
Leszokatnám a gyereket az éjszakai bulizásról ennyi.
2020. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
59%

Szégyellje magát minden zéró empátiával rendelkező válaszoló, de komolyan. Változtasson a hozzáállásán az apa? Pár hónap különalvás egyenes út a szeretőthöz? Miért legyen megértő a főnök?? Zéró érzelmi intelligenciával mi a francnak válaszoltok a gyerekvállalás kategóriában?


Kérdező, én csak annyit mondok, hogy tartsatok ki, nem tart ez az időszak olyan sokáig.

2020. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
16%
De, ha hagyják, hogy a ded uralja a családot, akkor még akár évekig...
2020. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%
Külön szoba, csukott ajtó, füldugó, így nem biztos hogy minden sírásra felebred majd. Füldugóbol sokféle van, ki kell kísérletezni neki melyik tompít legjobban és melyik kényelmesebb.
2020. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%
Azért egy 3 hónapos csecsemő még bőven nem az a szint, akit idomítani kéne, hogy "ne bulizzon" éjszaka és ő még marhára nem tudja uralni a családot... Komolyan, aki ezeket a válaszokat adja, látott már közelről ekkora babát? Hogy lehet ilyen válaszokat adni, nem is értem.
2020. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!