Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nem szeret a babám...

Baj ha nem szeret a babám hason lenni?

Figyelt kérdés
Most 2 hónapos. A kórházban sokszor tették hasra, úgy aludt. Viszont ma már nem igazán szereti, ha a hasára teszem. Mindennap legalább 1x megpróbálom, már a fejét és a mellkasát is nagyon szépen emeli, viszont 2-3 percnél tovább nagyon ritkán van meg hason. Ez gondot jelenthet vagy természetes és majd változik? Első baba.

2020. júl. 13. 15:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert a védőnő állandóan ezzel nyaggat, hogy mennyit van a hasán. Aztán ha mondom akkor húzza a száját és nem értem miért..
2020. júl. 13. 16:01
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert a hason fekvés minden mozgás alapja. Abból tanul meg kúszni, mászni, felülni.
2020. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik baba se szereti az elején.Majd belerázódik, tedd le fél, aztán 1 aztán másfél percre és így tovább.Kell,pont amiért a 2.válaszoló írta, minden olyan izma így fejlődik amire később a többi mozgásnál szükség lesz.
2020. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És már 2 hónaposan órákat kellene a hasán töltenie? Tényleg nem elég ez, hogy leteszem, emelgeti magát, majd 2-3 perc múlva 'elfárad' és megunja?
2020. júl. 13. 16:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég 2-3 perc egyhuzamban, de érdemes lenne naponta többször is hasra tenni, nem csak 1x.
2020. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell még órákat.De apránként egyre többet el lesz majd úgy is.Meg napjában többször hasra teszed és alakul észre vesz majd dolgokat amik érdeklis stb.Csak többször pár percet legyen hason had izmosodjon:)
2020. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szép napot nektek! :)
2020. júl. 13. 16:11
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld többször egy nap és kicsit érdekesebbé tenni neki. Én azt csináltam hogy a kiságyban keresztbe hasra tettem, legugoltam és bohóckodtam, kukucsoltam neki. Vagy tettem elé valami élénk színű, vagy kontrasztos játékot
2020. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kanapéra fektetem és bohóckodok, jobbra balra teszem a fejem, hogy fordítsa arra, plüsst mutogatok neki. Enyém is utálja. De mostanában egesz jól bírja. Naponta 2×3szor teszem hasra kb 3-4 percre. Utána sír
2020. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
A vedőnő... nem kell mindent komolyan venni, sokszor mondanak nagyokat, nem egyformán nőnek a babák.
2020. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!