Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 1 éves kislánnyal, hova...

Egy 1 éves kislánnyal, hova (milyen jellegű helyre) lehet menni, ami inkább randi típusú lenne?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel ma ismertük meg egymást telefonon (1 hónapja) van 1 kisbabája, és nagyon szeretnénk találkozni (de jönne a kisbabais! 😊

Milyen helyre lehet menni? Melyik hely lenne a legalkalmasabb egy igazán jó élményű randinak?

Nagy a szerelem, és rajongás a másik iránt, valami nagyon jó, és szép hely érdekelne! 😀🙂



2020. júl. 14. 10:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg nagyon jó, hogy viszi randira a babát, a kérdésből egyébként is úgy tűnik ki, hogy már eldöntött dolog, talán az anya ragaszkodik hozzá.. Azért jó, mert a férfi így pontosan látja, hogy milyen családba csöppen. Mert gondolom, komoly szándékai vannak, így látja, hogy együttélés esetén mi vár rá, milyen babával együtt lenni. Mert gyerek nélkül az anya teljesen felszabadult lenne, hű de szuper, aztán mikor ellátogat hozzájuk, akkor látja, hogy anyaként a barátnője mennyivel más, esetleg hulla fáradt, semmi smink. Egy párkapcsolat nagy részt a szürke hétköznapokból áll, gyerekkel még az is más. Színesebb, de fárasztóbb is. A gyerekek gyakran betegek, piszkosak, hangosak stb. Szóval egészen más egy anyával randizni, mint egy független lánnyal.
2020. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%
Na azt megnézem, hogy egy férfi, aki addig független volt, majd hanyatt vágódik az 1 évestől, hogy milyen szipi-szupi lesz együtt nevelni.
2020. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, pont ezért vigye el a nő a babát a randira.
2020. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Pont, hogy nem. Nem is ismerik egymást, és rögtön odaállítani a gyerekkel. Felejtős. Nem tudnak beszélgetni, ismerkedni. Egy ekkora gyerek teljes embert kíván. Nincs mellette idő mással foglalkozni.
2020. júl. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
69%
Odaállítani egy gyerekkel.... Na, ez mindent elárul...
2020. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
36%
Mi mindent árul el mesélj!
2020. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
91%

A lányom 5 éves volt amikor független lettem, és ismerkedni kezdtem. Eszembe nem jutott volna magammal vinni. Ebédelni mentünk, második alkalommal pedig egy hétvégét töltöttünk ott egy helyen. Sem az ebédhez, sem a hétvégi programunkhoz nem "illett" volna a gyerek.

De ezt a nő dönti el, nem mi és itt.

2020. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
90%
Én is azokkal értek egyet, akik azt írták, hogy az első randin inkább gyerek nélkül találkozzatok, mert abból minden lesz, csak randi nem. Ha párommal és kislányunkkal megyünk például játszótérre, egymással alig tudunk beszélni, mert mert állandó figyelmet igényel egy ekkora gyerek. Ő lesz főszerepben, egymással nem igazán fogtok tudni foglalkozni.
2020. júl. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
11%

Az tényleg jó ötlet, hogy gyerek nélkül összemelegedik a pár, aztán majd hirtelen a fickó belecsöppen a nő mindennapjaiba, stresszel, meg hogy bocs, most nincs időm, mert tudod itt a gyerek.... Akit azelőtt soha sem látott, csak mindig az illatos, sminkelt, vidám nőt, aki boldog, hogy na végre, kicsit a gyerektől távol, aki ilyen alkalmakkor mer inni is, meg elutazni, meg reggel 10-ig ágyban lenni, stb... A nő már boldog, elviszi a férfit haza, rohangál a gyerek után, altatja, eteti, pelenkázza, éjszakázik felette, ha beteg, a férfi meg szól, hogy bocsi, de nekem jobban tetszettél gyerek nélkül, csá.


Minden csak szervezés kérdése! Nekem fontos lenne, hogy az igazi énemet fogadja el, aki anyaként vagyok, mert utána marhára nagy lenne a csalódás és lesz is, ez teljesen biztos.

2020. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
86%

Nem feltétlenül.

Rólam tudta az (mostmár)exem hogy van egy 5 éves lányom. Nagyon jól kijöttek, nagyon szerették egymást.

Tehát semmi gond nem volt amikor hozzáköltöztünk, nem érte meglepetésként a gyerek, hisz tudta, hogy van. Annyi, hogy a randikra értelemszerűen nem vittem magammal.

2020. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!