Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a 17 éves lányotok egy 24...

Ha a 17 éves lányotok egy 24 éves pasival találkozna, mit mondanátok?

Figyelt kérdés
Egy koncerten ismerkedtek meg, és randira hívta. Tiltani nem akarom, de nem nagy a korkülönbség?

2018. dec. 16. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
A mai "kapcsolatokat" elnézve, örülj neki, hogy a pasas nem múlt el 30.
2018. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Dehogy, epp jo. A baratnom 20 evesen egy 45 eveshez ment hozza ( el is valtak par honapra ra )

Jovore felnott, a srac 25 lesz, pont jo!

2018. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Semmit nem mondanék. Miért, mi a különbség aközött, hogy egy 19 éves, vagy egy 24 éves pasival jár együtt? Ha felelőtlenek, akkor ugyanúgy teherbe eshet egy 19 éves pasitól is, nősülni meg nyilván még egy 24 éves srác sem akar.

Nyilván ennyi idősen már mindenről felvilágosítanám a lányomat, tisztában lenne alapvető dolgokkal, következményekkel, tehát felelősségteljes gyereket nevelnék belőle, ezáltal bíznék benne. Lehet, hogy csalódni fog. De ugyanúgy csalódhat egy 19 éves pasiban is.

Amúgy nekem annak idején 15 évesen volt 25 éves sráccal párkapcsolatom, ami 2 évig tartott és én szakítottam. Teljesen jól működött, de idővel bennem több életcél volt, mint a srácban, illetve kijöttek alapvető különbségek, amik miatt szintén nem működött tovább. Az én szüleim sem örültek, apám kifejezetten tiltott, erre folytattuk titokban. Terhes nem lettem, tudtam, hogy mi hogy működik.

2018. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Jól teszed, hogy nem tiltod, mert az csak olaj a tűzre. Én próbálnék nyitottan állni hozzá, hogy ne zárkózzon be előttem. Sokat beszélgetnék vele és szeretném megismerni a fiút.

A kora magában még nem biztos hogy azt jelenti, hogy annyival érettebb, felnőttebb. Ezért akarnék vele találkozni amint lehet.

Szerintem az a legjobb, ha csak beszélgetsz vele és próbálod a helyes irányba terelni. Egy tanácsot szívesebben megfogad, míg egy parancsot biztos nem. Ha kétségeid vannak, azt persze megoszthatod vele. De ne úgy, mintha csak neked lehetne igazad. Ne támadj, inkább hagyd, hogy amire csak lehet magától jöjjön rá.

A legfontosabb, hogy bízzon benned. Így legalább biztos lehetsz benne, hogy nem titkolózik, és megtudod, ha baj van.

2018. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Pasiknál 30 az új 20.
2018. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Persze, akkor legyen már egy 40, mert az úgyis még csak 30,nem?

Istenem.

2018. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%

17 voltam, amikor megismerkedtem a ma már férjemmel és gyerekeim apjával. Ô akkor volt 29. Ez 13 éve történt.


Ez a korkülönbség nem vészes, de nem is azon múlik elsôsorban.

2018. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Pont ekkora korkülönbség van a férjem és köztem. Én nem láttam ennek hátrányát, más sem néz ránk furcsán emiatt.

8,5 éve vagyunk együtt, 3,5 éve házasodtunk össze, és az első babánkat várjuk.

24 vagyok :)


A lányod hamarosan 18 lesz, tiltani akkor már úgy sem fogod tudni, nameg a 24 éves férfiak azért még nem sokkal komolyabbak, mint mondjuk 18-20 évesen, szerintem.

2018. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Sőt! Amit 7-es ír, az lesz a jövő! Tekintve, hogy később tud ma a fiatal labdába rúgni és megszerezni az egzisztenciát, ami kell a gyerekneveléshez. Ha a nőkre hagyjuk azt, hogy ők is találják meg az egzisztenciájukat, akkor mire oda jutnának, hogy megengedhetnék maguknak a gyereket, addigra már a bio vekker leketyegne.


Logikusan ez nem gáz.

A kérdés, hogy mi a cél és hogy tisztában vannak-e azzal, amit tesznek.

2018. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Pont ennyi idős voltam, amikor megismertem a párom, aki szintén 24 éves volt.

Azóta is együtt vagyunk, nemsokára megszületik a kisfiunk :)

26/N

2018. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!