Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 1 éves kislánnyal, hova...

Egy 1 éves kislánnyal, hova (milyen jellegű helyre) lehet menni, ami inkább randi típusú lenne?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel ma ismertük meg egymást telefonon (1 hónapja) van 1 kisbabája, és nagyon szeretnénk találkozni (de jönne a kisbabais! 😊

Milyen helyre lehet menni? Melyik hely lenne a legalkalmasabb egy igazán jó élményű randinak?

Nagy a szerelem, és rajongás a másik iránt, valami nagyon jó, és szép hely érdekelne! 😀🙂



2020. júl. 14. 10:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon jól írták az előttem válaszolók. De gondoljatok arra is hogy valószínűleg azért akarja az anyuka magával vinni mert nem tudja kire bízni. Az apuka lehet hogy eddig sem volt jelen vagy ha nem régen váltak külön akkor pedig dacból. Lehet hogy nincs mama, tata külső segítségre pedig nincs pénze.


Kérdező: ha tévedek, és van aki vigyáz rá akkor inkább ne vigye. Ha nincs akkor valami állatkert lenne a legjobb :)

2020. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
85%
Mit jelent az, hogy MA? ismertük meg egymást telefonon 1 HÓNAPJA??? Most ma vagy egy hónapja? Vagy ma van egy hónapja? Az első személyes találkozás sosem ugyanolyan, mint mikor egy hónapja csetelsz, telefonozol valakivel. Azt nem nevezném randinak, max. ismerkedésnek. A szerelem szóval meg nem illetném az egy hónapos csetelést.
2020. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
88%
Van egy kb ilyen korú gyerekem, voltam pár randin és egyikre sem vittem, nem tudnék figyelni a másikra, nem randira való a gyerek és pont. Nagyon rossz ötlet randira a gyerek. Arról nem is beszélve, hogy most aki azt írta jól teszi a nő, hogy viszi, hogy gondolja? Ha a nő három pasival megy el randizni mind hárommal megismerkedik a gyerek? Ha nagyobb lesz élmény lesz, mikor benyögi egy randin, hogy “te vagy a 3. bácsi a héten, akivel találkozunk”. Az meg hogy majd a pasi így fogja megtudni milyen gyereket nevelni...biztos is. Anya rendbeteszi magát is meg a gyereket is randira, amit esetleg alvásidőre időzít, biztos tudni fogja a pasi, hogy milyen 0-24-ben egy gyerekkel élni. Ezt csak akkor lehet megtudni, ha majd tényleg összeköltöznek, addig úgyis max elképzelésed van róla, hogy milyen. Én úgy gondolom aki elfogadja, hogy valakinek van egy gyereke és úgy megy randizni, az már ha csak minimálisan is de elfogadó a gyerekkel kapcsolatban és sejti, hogy ha úgy alakul akkor a gyerek kapcsolt áru a nővel. Konkrétan amúgy nem tudok olyan helyszínt mondani, ahol maximálisan tud majd rád figyelni a nő, ha ott lesz a gyerek. Mi úgy szoktuk, hogy bár nem vagyunk egy pár de a gyerek apjával szoktunk közösen programozni. Gyerekprogram abszolút nem randihelyszín, ilyen helyeken van hogy két mondatot is nehezen tudunk váltani, míg rohanunk a gyerek után, szóval ez kilőve. Étterem nálunk úgy néz ki, hogy a gyerek általában megül egy helyben (kivételesen ez olyan hely) cserébe úgy néz ki a kaja hogy valamelyikünk úgy próbál enni, hogy felváltva lapátolja magába is és a gyerekbe is a kaját, meg még esetleg próbál figyelni arra, amit a másik az asztal túloldaláról pofazik neki. Állatkertben jobb esetben ha babakocsiban ül akkor csak az állatokat kell neki mutogatni, kaját adni neki, megtörölni kezét-száját, rosszabb esetben ha nincs el egy helyben akkor kergetni a ketrecek között és beszélgetés szempontjából ua. mint egy gyerekprogram. Sporteseményen végig fogni kell, mutogatni neki mi történik, vagy valakinek elmenni vele sétálni míg a másik nézi az adott eseményt. A strand megint csak remek ilyen szempontból, beszélgetni talán lehet, az hogy mit hall meg a másik kérdéses, mert mindketten fél szemmel (minimum) azt nézitek hogy a gyerek vízbe ne fulladjon. Ezzel kb kilőttem szerintem a klasszikus randihelyszineket, szóval szerintem ezt a randit nagyon jól gondoljátok át, pár órára szerintem biztosan le lehet akasztani valakit, aki vigyáz a gyerekre.
2020. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
83%

1 hónapja ismered.

Sose találkoztatok

Nagy a szerelem.


Meg ezek a kulcsszavak a kérdés mellé... LOL :D

Egy biztos, hogy te nem a pasi vagy. Férfi nem ír ilyeneket, ha meg igen, akkor egy komplett idióta.

2020. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
62%
Azért majd írd meg, milyen volt a randi :)!
2020. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ő a nő, és vinni akarja a gyereket randizgatni.
2020. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
59%
Buszmegálló
2020. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
25# így lesz! :)
2020. júl. 20. 09:11
 29/30 anonim ***** válasza:
83%
Úgy is azt fogja írni, hogy élete legjobb randija volt, a kislány egy angyal,és örökre a csajjal, meg a gyerekkel akar lenni. 😂
2020. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Es mi lett belőle?
2021. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!