Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék szoptatni, de ha...

Szeretnék szoptatni, de ha esetleg még sem tudok, érdekelne hogy mennyibe kerül a babának a tápszer 1 hónapban?

Figyelt kérdés

És amúgy a baba ellátása mennyiben van nektek 1 hónapban?(pelenka,popsitörlő,egyéb kozmetikumok,stb.)


26 hetes pocakos


2008. nov. 26. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Milupa Milumil 0-s tápszer feliratva,1900-2000Ft. Ez kb.2hétig elég. Szóval a tápszer csak 4000 Ft körül van.

A többi meg borzadalom. 4popsitörlő nekünk simán elmegy egy hónap alatt(4x63)az olyan 1700 Ft. Pelus 2hétre 4200. A többi kozmetikum sokáig megvan,hiszen nem fogynak olyan gyorsan. De mi pl. Sudocreamot használunk,az egy 125 grammos(ami nekünk 2hóig elég)1800Ft.

Remélem segítettem.

2008. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenki másféle dolgokat használ ezért egy havi átlag is eltérő.pl.mi Bebas tápszer használtunk az egy doboz volt elég másfél hétig és 2-3ezer Ft körül volt,popsitörlőt mi 4x72 db-osat szoktunk venni 1600Ft-ért,pelust pamperset szoktunk venni 92 db-osat ami 2 hétre volt elég és 4-5 ezer Ft,popsikrémet a gyógyszertárit használtuk egy hónapig elég és pár száz Ft csak,gyógyszertári fürdető kenőcsöt használtunk az első 1 éveben az is csak pár száz Ft és 1-2 hónapig elég,aztán babaolaj,babasampon,hintőpor nagyon sokáig elég mert ezekből nem sok van használva!

Még elég messze vagy a szüléstől,tudod már,hogy nem lesz tejed vagy csak úgy kíváncsiságból tetted fel a kérdést???

Mert hát végül is azt csak a szülés után pár nappal tudod meg,hogy van-e tejed vagy nincsen,sok rostos és 100%lékos üdítőt kell inni terhesség alatt is ,meg szülés után is meg van Laktohet Herbária tejtermelő tea,én is ezt ittam az első gyermekemnél nagyon finom és nagyon jó is ,nekem mindig kicsi melleim voltak ezért féltem,hogy majd nem tudok szoptatni,de ittam a teát és az üdítőket és Hála az Égnek az első 6 hónapot végig tudtam szopatni és pont ahogy a kisfiam betöltötte a fél évet rá 1 hetére el is ment a tejem,de nagyon örültem,hogy pont eddig a leglényegesebb időpontig tudtam szoptatni!

2008. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Ha szoptatsz havi 10-15 ezret is meg lehet sporolni fél év alatt ez már nem kis pénz.
2008. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Az utolsó válaszolónak:honnan tudhatnám hogy nem lesz tejem?A kérdésben is benne van,hogy szeretnék szoptatni,DE ha estleg mégsem tudnék érdekelt,hogy mégis mennyibe kerül a tápszer.Mert elég eltérő válaszokat olvastam ezen az oldalon.Volt aki azt írta 3-4ezer körül van 1 hónapban,van aki 7-8ezerről írt.Tájékozódni akartam:)!

2008. nov. 27. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!