Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kakil 1napjaa babám, mit...

Nem kakil 1napjaa babám, mit csináljak hogy tudjon kakilni?

Figyelt kérdés
Tegnap tápszert váltottunk mert a masikbol keveset evett. Humana babyfit banánost vettem hogy hatha ezt eszi. Be valt mert a tapszer refluxos babaknak van es mar nem is bukik ugy, illetve ízlik neki eszik vegre rendesen. De viszont nem kakil. Ezbaj? Jo kedve van amugy. Mecsekbaba teát is iszik mindennap 1kiskanal cukorral.
2019. dec. 21. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
1 nap nem baj, nálunk 4 napig nem kakilt, az sem volt baj. Nem kell neki teát adni, cukrot meg pláne nem! Ezt ki mondta neked? Nekem azt mondták, csak tápszer, vizet se szabad, pedig nyár volt.
2019. dec. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig lehet mecsek teat adni neki. Illetve babavizet is lehet. Még vedono is mondta. Egyebkent mar sikerült kakilnia
2019. dec. 21. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom mi ezen a nulla. Lehet neki adni inni, csak nem kell és nekünk 3 kórház orvosai nem ajánlották, hogy adjunk a tápszer mellé vizet. Én elhittem és szerintem igazuk van. Cukrot viszont épeszű ember nem ad egy kisbabának és nem is hiszem, hogy van olyan védőnő aki ezt javasolná. Egyáltalán mi a fenének cukor egy babának?
2019. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha egy napig nem kakil. Egyébként ha több nap is eltelik, akkor tegyél fel neki glicerines kúpot. A Mecsek tea haspuffadásra jó, nem székrekedésre.
2019. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!