Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én érzem egyedül úgy...

Csak én érzem egyedül úgy hogy néha világgá mennék?

Figyelt kérdés

Van egy 13 hónapos lányom és egy egy hónapos fiam. A nagyobbikkal nincs sok gond, nagyon jól alkalmazkodik (hál istennek) de a kicsi alig alszik így én se (egy nap max 10-11 órát, reggel 6-tól délután 3-ig fent van, alszik jobb esetbe 5-ig, és ha szerencsém van elalszik 8-kor). Fáradt vagyok, rohadtul. Közbe örülök hogy tudom vinni a háztartást, és minden a helyén van nincs káosz. De néha úgy érzem, hogy egyenesen a déli sarkig mennék a pingvinek közé, hogy legyen egy békés napom.

Szarul érzem magam mert néha arra vágyom, hogy valahol messze legyek beüljek egy kád forró vízbe és csak olvassak, vagy csak legyek...

Más is érez így néha vagy csak én vagyok ilyen szar anya?



2020. aug. 13. 10:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is érzek így


Pl tegnap nagyon


Nekem pont a naggyal van a gondom

A kicsi nem sokat “zavar” a vízben

2020. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Az apjuk? Teszi az apai kötelességét és leveszi a gondok felét a válladról ahogy kellene?
2020. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok


Kicsit így is sok a tehet az apjukon nálunk..

vizsgaidőszakban van, betanít a melóban, covid miatti elmaradások miatt alapból 2-szer annyi munka.. idény van a gyümölcsösünkben.. tetőcserében vagyunk..nyilván minden összejött, én emiatt vagyok ki

De amit lehet, segít..

2020. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
A férjem programozó, most sokkal több munka van. Most nem sokat tud itthon lenni.
2020. aug. 13. 11:33
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Nincs segítséged ezek szerint, így teljesen érthető. Nem tudnád megkérni valamelyik nagyszülőt, gyerekszerető rokont, barátot, hogy segítsen neked pár órát egyszer? Addig te kicsi pihenhetnél
2020. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
Mindhárom gyereknél másfél évig bírtam, hogy 24 órában velem vannak. Utána kiborultam, és átvittem őket anyósomhoz ottalvósra. Teljesen normális, amit érzel 2 ilyen rettenetesen kicsi gyerek mellett, pláne, ha nem alszol.
2020. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%

Megértelek, nehéz lehet.


Programozói fizuból, főleg, ha sok munka van, fel lehet venni valakit, aki napi pár órában kitakarít/elmosogat.

2020. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
66%

Rangsorolni kell. Nekem is hasonló a korkülönbség, ráadásul a kicsi szívbeteg... Rangsorolni kell.

A gyerekek ellátása az első, nyilván. Enni is kell, így a főzés is fontos. A férjeddel töltött idő is elengedhetetlen, hogy megőrizzétek a szerelmeteket, és nyilván az alvás is fontos. Ez a 4 feladatod van, semmi más. Hétvégén ráérsz mosni, nagytakarítani, amíg a férjed van a gyerekekkel. És aludni is! 2 szopi közt feküdj le! Nappal is, mindig.

2020. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
34%
Volt már egy gyereked amikor vállaltad a másodikat. Tudtad hogy még nehezebb és fárasztóbb lesz ellátni a picit mint az elsőnél amikor csak az övé vagy. Plusz ugye a háztartás. Nem is értem a kérdést. Komolyan. Nem pálcát török,tudom hogy nehéz. De két gyermek édesanyja vagy,a pici még csak most született és te világgá akarsz menni? Azokat a kérdéseket jobban megértem amik hasonlóak, első babás anyukák teszik fel. Ő nem tudja milyen lesz egy újszülöttel,nem erre számított stb. De te gondolhattad volna,hogy hulla leszel pár hónapig. Vállaltad. Akkor?
2020. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
52%
9-es: Nem akar világgá menni, csak egy kis együttérzésre vágyik.
2020. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!