Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről az anyáról?

Mit gondoltok erről az anyáról?

Figyelt kérdés

1 éves a babája.Anyuka nem szereti a játszótéri bandákat,ezért főként akkor járnak játszira ha nincs ott senki (elég korán kelősek) vagy kevesen vannak és mondjuk nem kell várni a hintára.Nem járnak babaúszásra,ringatóra,játszóházba,stb.Nincsenek tanuló fisher price játékaik.

Sokat sétálnak,otthon játszanak.Építőkockáznak,könyvet olvasnak,(a baba nagyon szereti a könyveket),csészerakosgatóznak,stb.Éjszaka még felkel a kicsi és kell egy pár korty cici hogy visszaaludjon.Van néhány egyidős baba akivel találkoznak kb 2 hetente.Hétvégéket a mamáknál töltik,ilyenkor rájuk hagyják néhány órára és elmennek a férjével fagyizni,moziba,stb.


2010. aug. 4. 19:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%

Azt hogy jó anya!!!!!

De nem igazán értem a kérdést?!

Üdv.A

2010. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
62%

Számomra oké, irigylésre méltó. Nálunk egy pillanatra sincs kire bízni a 1,5 éves fiúnkat.

Mondjuk nem bandázni kell, de pár hónap múlva talán igényelni fogja a baba a vele egykorúak társaságát.

Nálunk a FP játékokra tojik nagy ívben. Felesleges.

Babaúszás: mi sem jártunk semmi hasonlóra-legalább nem kaptunk fertőzést:))))

2010. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem "antiszocális",hogy nem járnak társaságba?Játszótéri bandákba,játszóházba.
2010. aug. 4. 19:52
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Én sem bírtam soha a kismama bandákat. :) Az anyuka attól még jó anyuka.
2010. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
62%

Azt akarod hogy dicsérjünk, kedves anyuka??:)

Én is valahogy hasonlóképpen fogom csinálni szerintem...

2010. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
60%
Kb. 3 éves korig a fő társaság az anya a gyereknek, DE! Nálunk ha nem mennénk játszóra minden nap, a gyerek kész lenne, pedig 22 hónapos. Hozzá van szokva, mert 8 hós kora óta megyünk zenebölcsibe, játszóra és kell neki a társaság. Biztos jót akar az anyuka a babának, de azért lassacskán érdemes lenne társaságba is járni, hogy a baba lássa, nem csak ő van a játszótéren, nem csak ő van a világon, szüksége van egyéb infókra is, amit meg kell kapnia, gondolom egy idő után az anyuka is belátja, hogy a babának jobb ha társasága is van és az nem csak az anyja.
2010. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%
Azt, hogy jó anya, és, hogy a kérdezőről van szó :)
2010. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
79%
Én is utálom a játszókat, vagyis inkább a pletykás anyukákat nem bírom.A gyerkőcnek szuper dolga van otthon is.
2010. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%
Én se vittem játszóházba, foglalkozásokra, inkább én énekelgettem neki, én játszottam vele. A játszótérre lementünk, de ha sokan voltak, akkor inkább sétáltunk. Ettől még nem lesz antiszociális egy gyerek. Inkább ki kellene használni ezt az időt a kettesben való játékra. Ha bekerül bölcsibe, oviba, akkor majd rájön, hogy vannak társak is.
2010. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%

Mintha magamról olvasnék! Bár vannak eltérések, de azért nem mondanám magam antiszociálisnak!

Egyszerűen beleuntam a nekem az van, neked az van dolgokból. Mert mindig ezzel jön a nagyobb fiam, hogy a másiknak már az volt, mai sztori: vegyek neki scoobidus italt. Azt sem tudtam mi az.

Nem nézünk tévét, sokat beszélgetünk, játszunk, sétálunk, segítenek a főzésben,mert szeretik.

A kicsi 15 hós koráig kelt éjjel, cicin vissza is aludt. Hétvégente a nagyszülőkhöz vidékre utazunk.

Mi is korán kelünk, mert a nagyobbik bölcsibe jár, lassan a kicsi is, én meg dolgozni.

2010. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!