Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma nyolc hetes a kislányom!...

Ma nyolc hetes a kislányom! Reggel fölébred ,egy órát mosolyog,kacag ,aztán elalvásig üvölt. Tudom hogy pocakfájós,de ez más! Látom,ha amiatt sír. Nem éhes, nem szomjas, Pelus tiszta,a környezet nyugodt! Mit tegyek és miért lehet ez?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 19:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

Más kezében sem nyugszik meg?

Nem lehet, hogy érzi rajtad a feszültséget, fáradtságot?


Lehet csak pihenned kellene és ő is megnyugodna.


Próbáltál már változtatni az étrendeden?

2020. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
88%
Van ilyen bőgős gyerek. Kipróbálhatod az általad is jól ismert dolgokat: hordozás, babakocsiban tologatás, ringatás, rezgős pihenöszék, adamo hinta, stb., aztán van olyan baba akinél egyik sem jön be. Általában 3 hónapos koruk után jobb lesz.
2020. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Milyen étrendet javasolnál? Remélem igen, hogy jövő hónaptól jobb lesz...
2020. aug. 16. 20:19
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg egy időre kiiktatni az étrendendből a tejtermékeket, puffasztó ételeket, szénsavas üdítőket, kólát, kvt, "k" betűs zöldségeket.
2020. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Ezt az étrendet követem, amióta szoptatok!

Ám egy fontos részletet kifelejtettem: napok óta nem alszik napközben,semmit,pedig egész nap aludnia kellene!

2020. aug. 16. 20:38
 16/26 anonim ***** válasza:
84%

Hat akkor ne csodálkozz. Egyébként anyukam szerint en voltam ilyen gyerek. 3 hónapos koromig non-stop bogtem de nem fajt a hasam, amennyire meg tudtak állapítani. En a babakocsiban meg az autóban nem sírtam. De gondolom ezeket már probaltad.

Nincs melege? Nem oltozteted túl? Nappal hogy próbálod altatni? Éjjel hogy alszik? Esetleg adj neki vizet. Lehet, hogy szomjas. Írod, hogy a melled nem fogadja el, ha nem éhes. Ettől meg lehet szomjas. De lehet, hogy nem, egy próbát megér, nem kerül semmibe.

2020. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

Hát már pedig én meg azt állítom hogy vannak ilyen babák. Kb mindent kizártál a kommentekben, oke, hasfájós. Annyit tudunk mondani amit más is. Majd kinövi! Sajnos ilyen ez a gyerekvállalás, xar, foleg ha egyedül vagy. Ismertem mar olyan babát, aki kb alig mukkant meg, egy kis angyal volt. Ellenben ismerek olyat is, ahol a gyerek éjt nappallá téve sírt, sokszor már a ringatás, kézbe vevés sem oldotta meg a helyzetet. Hogy mi baja volt? Semmi.

Ezt el kell fogadni és el kell engedni. Próbáld meg nem tönkretenni magad rajta. Nem kell ugrani sem egyből ha sírni kezd. És főleg ne tartogasd napestig ha attól sem nyugszik meg. Majd abba hagyja. Ne csinálj magadból egy lerokkant anyukát.

2020. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
10%

9 Amelyik gyerek jól érzi magát, tele a pocakja, nem fáj semmije, jól érzi magát az egész nap nem sír.2 hónaposan eszik, alszik, néha fent van, nézelődik, és néha elmosolyogja magát, békés.


A gyerek akiről a kérdést kiírták-már ha igaz-nyűgős, egész nap sír, feszíti magát, és szerencsétlen szülők meg küzdenek vele. Tehát nem érzi jól magát.


Mi lehet:


Éhes, fáj a hasa (no de egész nap?) fáj valamije, vagy túl kemény a kiságy matraca neki. Több variáció nincs.

2020. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem meg igenis hasfájás.


Az én gyerekemnek is több féle hasfájása volt.


Biogaia, infacol, colief gripe water, co lactase. Ezeket próbálgasd. A biogaia még nem hasfájós babának is szerintem kötelező az immunrendszer miatt.


Nézz be a szájába is, hogy mennyire van megduzzadva a fogínye.

2020. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nincs az inye foldagadva. Biogaiat szedi több hete . A hasfajastol nem aludnia egész nap és attól sírna így? Eddig is fájt a hasa de sokkal másabb volt. Nyugodtabb és jókedvűbb. Két hete kicserélték!
2020. aug. 17. 06:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!