Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma nyolc hetes a kislányom!...

Ma nyolc hetes a kislányom! Reggel fölébred ,egy órát mosolyog,kacag ,aztán elalvásig üvölt. Tudom hogy pocakfájós,de ez más! Látom,ha amiatt sír. Nem éhes, nem szomjas, Pelus tiszta,a környezet nyugodt! Mit tegyek és miért lehet ez?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 19:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Halkan megjegyzem, hogy nálunk akkor enyhült a hasfájás, amikor leálltunk a biogaival. Milyen d vitamint kap és mikor?
2020. aug. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Eurovitet reggelente.
2020. aug. 17. 10:27
 23/26 anonim ***** válasza:
Tuti álmos, nekem akkor sìr ennyire ha tùlfárad. Amìg ki nem piheni magát sìr. Minnél később tudom elaltatni annál jobban sìr. Napközben sajnos sokat rajtam..vagy babakocsi vagy hordozò..6 hetes. Nekem is hasfájòs, de nappal szerintem nem az a baja. Reggel ha ébred jò a hangulata de max az egy òra, utána álmos.
2020. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tekeredett hajszál a lábujjára? A ruhacímkék nem szúrják?

Nálunk a babakocsiban tologatás segített ilyenkor. Kitartás!

2020. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Huh, azt megnézem! Ezekre nem gondoltam,bevallom. A ruhacimke nem lehetséges mert azt ki szoktam szépen vágni neki,de a hajszál ...arra nem gondoltam!
2020. aug. 18. 05:06
 26/26 anonim ***** válasza:
Add később a d vitamint. Én este adom a biogaiaval.
2020. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!