Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen esos, rossz idoben ti...

Ilyen esos, rossz idoben ti mit csinaltok egesz nap az 1 ev koruli gyereketekkel?

Figyelt kérdés

13 honapos az enyem

Mindig meg vagyok love ha ilyen ido van es nem tudunk kint bandzani jonni menni strandolni... elunja magat itthon eleg hamar


2020. aug. 18. 09:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Értő olvasás nem megy, 10-es.

Pint azt írom, hogy ki lehet menni. Te írod, hogy otthon nem unatkoztok, minek kimenni 🙈

2020. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Olvass már 🤣🤣

Hol írtam, hogy minek kimenni?

Azt írtam, hogy gáz, ha csak csavargással tudják feltalálni magukat. Ettől még udvarra (te szajkózott esetedben parkba 1-2 órára) miért ne lehetne lemenni? Nem azt írtam, 0-24ben üljön a konyhában vagy a nappaliban...

De az, hogy mindennapra kell valami program, na ez ami nekem nem jön át

2020. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

12, hol írtad? 😂

Az ELSŐ mondatodban.


"Elég gáz, hogy otthon nem tudjátok feltalálni magatokat, már bocsi."


Utána rögtön követte, hogy ti baromi jól elvagytok homokozással, motorozással, ami NEM otthoni program annak, aki lakásban lakik.

2020. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Erre caak annyif tudok írni: 🤣🤣🤣🤣 szánalmas vagy.
2020. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
14, tekintve hogy te álltál bele először a többiekbe, nézz tükörbe, hogy meglásd azt a gerendát! ;)
2020. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hogy hogy gaz hogy nem tudjuk feltalani magunkat itthon pl homokozassal motorozassal azta nektek fasza kis hazatok lehet😂😂 azert egy lakasban ez nem kivitelezheto. Ne itelkezzvmar egybol, vagy most kezdjem el mondani enis h az en gyerekem pl eleteben meg 1 percet nem nezett meset eleg gaz h te engeded... hagyjuk mar... szallj le a magas lorol szupermami. Elvagyunk nem azt mondom h nem tudom lefoglalni de megunja hamar delutani alvas utan meg par orag elvan aztan utana mar uncsizik nagyon. Meg nem jar onalloan ezert ez megneheziti a kinti pocsolyazast meg ilyesmiket
2020. aug. 18. 20:59
 17/17 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes, én úgy olvastam hogy a kérdés esős időre vonatkozott. Érdekes, hogy valaki ilyenkor homokozik a gyerekével. (Ha pedig nem a kérdésre volt ez a válasz, akkor nem értem minek lett kiírva?) A helyett, hogy egyesek kötekednek, és nem a kérdésre válaszolnak, azt az időt amit a csípős kommentárra szánnak (ami lehet, hogy a fejben még jól hangzik, de hangosan kimondva/leírva már kevésbé) fordíthatnák inkább a gyerekeikre...

Én minden nap kimegyek valamennyi időre a két gyerekkel, mert a friss levegő jó, és a fölös energiájukat letudják mozogni. Nem szoba növényeket nevelek, hogy egész nap bent tartsam őket. :)

2020. aug. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!