Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka ti tisztába teszitek/t...

Éjszaka ti tisztába teszitek/tettétek az újszülött babátokat?

Figyelt kérdés
Az a baj, ha tisztaba teszem a szoptatások előtt, akkor kipattan a szeme, és alig akár visszaaludni. Ti hogy csináltatok az éjszakákat? Nem gond, hogy több órát ázik a feneke a pisis pelusban? Ha kakalt, akkor egyértelműen tisztába teszem, de csak ha pisilt?
2020. aug. 19. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon tele van, tisztába teszem (le szoktam csekkolni a sárga/kék csíkot a peluson), de szigorúan szopizás előtt, hogy ha fel is ébred, könnyebben visszaaludjon.
2020. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszer, mert elég nagy pisigyáros a fiam, ha nem teszem tisztába, akkor kifolyik, a pelenka meg dög nehéz.

Azért cserélem egyszer, mert csak egyszer kel, de próbálom etetés előtt, így nem verem az álmot ki a szeméből annyira.

2020. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak ha kakis volt, akkor is szoptatás előtt.
2020. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert sokat termelt. Egyik éjjel hulla voltam, és nem cseréltem, reggelre tiszta pisi volt az egész ruhája. Most már fél éves, 8-9 órát alszik egyben, utána muszáj cserélni, de sajnos már teljesen felébred rá és vissza kell ringatni...
2020. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függött, mennyi volt benne
2020. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En mindig tisztaba tettem utolag nem tennem tok folosleges bar az en gyerekem fel se ebredt ra h pelenkazom v kaja van, konkretan almaban evett es tettem is vissza az agyba.(koraszulott volt ezert egy ideig akkoris keltenem kellett enni ejjel ha magatol nem ebredt) baja nem hiszem h lenne a popsijanak most 15 honapos a kislanyom 3 hos kora ota atalussza az ejszkat de nem teszem tisztaba ejjel semmi baja a popojanak
2020. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Derwer ***** válasza:

Érdekes... Mi egyszer sem tettük tisztába éjszaka, fel se merült.

Most 9 hónapos és reggel kakil (hozzátáplálás jól halad, így nem sí mindig könnyű neki) az ébren töltött első fél órában. Pisi meg elfér a pelusban.

2020. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 khniki ***** válasza:
Egy ideig igen. Aztán egy rokonunk.mondta, hogy ő sosem cserélt éjjel pelust. Azóta Pampers Premium Care-t adok rá éjszaka és nem cserélem.
2020. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fú nekünk a pampers borzasztó, minden kifolyik rajta.
2020. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak ha kakilt. Mostmár nagyobb, nem kakil éjszaka, így nem cseréljük a pelust. A pelenka lényege, hogy beszivja a pisit, attól nem lesz baja. Ha valakinek annyit termel, hogy kifolyna, az persze más, de az a baba gondolom sokat is eszik éjjel és így van rá lehetőség pelenkázni, ha úgyis felébred
2020. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!