Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Marlon...

Mi a véleményetek a Marlon névről?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett.

Tetszik, hogy külföldi, de magyarul is leírható és kiejthető.


2020. aug. 25. 12:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos nekem is "c" osztályos, egyébként rendben lenne külföldön. Magyar vezetéknévvel szörnyű. Amit valamelyik előző válaszoló írt, hogy aki ismeri az nem fogja romának gondolni az igaz. Viszont egy megpályázott állásnál igenis számít, hogy túljusson akár egy HR-es kezén..
2020. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
11%

El sem olvastam az előző hozzászólásokatt. Biztos mint csak fújjog indokolatlanul.

Szerintem szép név a Marlon, különleges de mégsem extravagáns. Nekem egyébként is tetszenek az M betűs nevek: Miron, Medárd és most már a Marlon is. 😊

2020. nov. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
56%
Cigányos
2020. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
44%
Brandooooooo
2020. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Tesómnak általánosban volt Marlon nevű osztálytársa, beilleszkedni nem tudó, magatartás zavaros, gyenge képességű, rosszindulatú cigány kisfiú volt.

Magyarországon tényleg feltűnősködő és kultúridegen, erős asszociációval a romákra.

2020. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!