Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ült a gyereked segítségg...

Mikor ült a gyereked segítséggel, egyedül?

Figyelt kérdés

Mikor volt olyan, hogy leraktad ülve és úgy maradt? Aztán mikor ült ki magától először?

Csupán érdekel, köszönöm! :)


2020. aug. 26. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Indulhat a hasonlítgatás. A legjobb, ami egy gyerekkel történhet, kis korától egészen fiatal felnőtt koráig, ha másokhoz hasonlítjátok, hogy miben több és miben kevesebb.
2020. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg ne kérdezzetek ilyet, minden baba más. Ha azt mondom az enyém 8 hónaposan ült, a tied meg még nem, akkor elkeseredsz. Ha azt mondom 11 hónaposan akkor le lennék ugatva. Szóval értrlmetlen. A babák nem egyformák. Ha baj van a védőnő/gyerekorvos szólni fog :)
2020. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem raktam le ülve, akkor ült, amikor önállóan tudott már ülni. Segítséggel sosem ültettem.

Egyébként 6 hónaposan (akkor fel is állt a bútorokba kapaszkodva). Most ez segít? Mert nem hiszem... Max dicsekvésnek jó, hogy az enyém hűdemilyen hamar. Attól még teljesen normális az is, ha a tiéd csak hónapokkal később ül föl

2020. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, nem értem mi történik itt. Nem gondolom, hogy hasonlítgatás, nekem mindegy, ha valaki 5, valaki 11 honaposan ült. Annyi értelmetlen dolgot láttam itt kiirva, érdekelt volna hogy mekkora a szórás.
2020. aug. 26. 09:53
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Az történik itt, hogy full mindegy, hogy juliska1876- nak 6 hónaposan, koponyányimonyók48-nak 11 hónaposan ült a gyereke, az a tiedet nem befolyásolja. 11 hónap a státuszvizsgálatban a követelmény, hogy üljön a baba.
2020. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
A kislányom 5 hósan a kisfiam viszont csak 8-9 hó körül. Ugyanazon szülők, még is két különböző fejlődés. Teljesen normális hogy minden baba más ütemben fejlődik, ha gond van azt a védőnő, doki majd mondja. (Amúgy ha már mennek nehezebb is velük, élvezd ki mindig az adott időszakot, mert többet nem tudsz vissza menni)
2020. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
9 hónaposan.
2020. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első gyerek önállóan 14 hónaposan. Gyógytornász ültette terápiás jelleggel (azaz diagnosztikához), 1 éves volt kereken, amikor nem dőlt el. Mi nem ültettük utána sem, kivártuk.

Második gyerek 9 hónaposan ült ki, 8,5 hónaposan még eldőlt, ha ültettük volna.

2020. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem raktam le ülve,mindig a hátára raktam le és ő azonnal hasra fordult. 7 hónapos volt,amikor először felült. Most 9 hónapos és már soha nem fekszik csak ha alszik. Ülve játszik,mászik,lépeget kapaszkodva.
2020. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérdező nevében is köszönöm az értelmes válaszokat azoknak, akik felfogták, hogy mi volt az eredeti kérdés. (#1 voltam)
2020. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!