Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kezdjek az "éjszakai...

Mit kezdjek az "éjszakai hisztivel"?

Figyelt kérdés

Kislányom másfél éves múlt.

Egy ideje minden éjjel 4-5x is felkel és sír, csapkod, dobálja magát, ha felveszem megfeszül a kezembe, ha lerajom vergődik.. Kegyetlen..

Napközben is csinálja, ha nem az van amit ő akar. Elfekszik a földön és sír. Ki van a család :D Egyszerűen nem tudom megnyugtatni éjjel. Már gondoltam arra is, hogy ha ezt csinálja, berakom a kiságyba és hagyom, hátha rájön, hogy nem kéne ezt csinálni vagy nem tudom.. Tanácstalan vagyok...



2020. aug. 26. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Éjjel mi nem úgy történik, ahogy ő akarja? Ez tényleg hiszti?


Milyen a napi/esti rutinotok?

2020. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is volt ilyen,de biztos nem hiszti volt, nem is úgy kezeltük.Ha nem tudtuk megnyugtatni akkor letettük és megvártuk míg teljesen felébred.Probáltunk eleinte ilyenkor inni,enni adni neki,de egyiket se fogadta el.Ha nagyon nem akart múlni akkor kivittük a szobából a konyhába és mutogattunk neki dolgokat, attól mindig megnyugodott és vissza is lehetett utána altatni könnyen.
2020. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok biztos benne, hogy hiszti, de nagyon úgy néz ki.

Egyszerűen csak felébred, én nyújtom neki az innivalóját és kezdődik. Azt is próbáltam, hogy csak simogatni próbálom, de ellöki magát és kezdődik.

A rutinunk ugyanaz mindig. Reggel fel kel gyógyszer, fel ora múlva tejitalt kap aztan reggelizunk. Napközben játék, tesokkal stb stb. Fel 12kor ebedel, alszik. Atlag 1-1,5 órát de ha szerencsém van 2 órát is alszik. Este 6-7 között vacsora aztan tejital, fürdés es kb 9re alszik el. Eddig ugy aludt el, hogy betettem a kisagyba az inniével és elaludt. Egy ideje kézben ringatva alszik el de néha aközben is vannak pillanatok amikor azt akarja tegyem le, meg nem akar aludni de végül én győzök. Ha el alszik lerakom az ágyába, de hamar felebred éjjel, es jön a mi ágyunkba.

2020. aug. 26. 12:41
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk pl pont hiszti volt, azt akarta hogy vegyem fel és úgy altassam vissza. Pár hét után megelégeltük a férjemmel, és nem vettük fel. 3-4 órán át vergődött, nyafogott, megnyugodott, majd újra nyafi stb. Végig mellette voltam, simogattam, dúdolgattam, amíg nagy nehezen el nem aludt.

Azóta nem csinálja. Végre alszunk normálisan.

2020. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Ja ês amúgy ő is 19 hónapos.
2020. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Az én fiam is csinált ilyeneket időnként, általában fejlődési ugrásoknál és akkor ha a foga jött. Nálunk az vált be, hogy éjszakára a konyhában égve hagytam egy kis villanyt és ilyenkor kimentem vele a konyhába, ott teljesen felébredt és akkor nyugodott meg. Általában ittam egy kis vizet, abból kért ő is, néha pár percet beszéltem hozzá aztán már ő kérte hogy vigyem vissza a szobába és utána pár perc alatt el is aludt.
2020. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gyógyszert azért kap, mert pajzsmirigy alulműködése van. Ezt elfelehtettem odaírni, hogy tiszta legyen miért szed gyógyszert :)
2020. aug. 26. 13:17
 8/10 Derjaderja ***** válasza:
55%
Ez nem pavor nocturnus?
2020. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is a pavor jutott eszembe.

Biztos,hogy felébred?

Az én fiamnak is vannak néha ilyen rohamai,valódi pavor. Ha tényleg az,annak semmi köze a hisztihez. Viszont bàrmikor előfordulhat,ha több inger éri az idegrendszer ét,nagyobb változás van vagy ilyesmi.

2020. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam a bölcsőde alatt csinálta ugyanezt, kb egy éven át. Volt hogy nem volt, de általában egyszer mindig felébredt és őrjöngött. Utólag én is arra gyanakszom, hogy a Pavor egy rövidebb verziója lehetett, mert amint home officera kényszerültem, kijött a bölcsiből, elmúlt. Megjegyzem, volt kedve oda járni, szerette, tehát nem az volt a gond.
2020. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!