Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy alltok a kéretle...

Anyukák, hogy alltok a kéretlen segítséghez?

Figyelt kérdés
Most, hogy két gyerekes anyuka lettem, nyilván picit nehezebb, van egy 2 éves kisfiam, és most született meg a kislányunk. Eddig itthon volt a férjem, ő segített, de a héten már dolgozik. Elmondtam, ha kell segítség, szólok a családban, erre van, aki állandóan hívogat, hogy jöjjön-e. Ez engem zavar, ugyanis bele kell szoknom a ketgyermekes letbe, szeretném saját magamat megedzeni, vágyom egy kis nyugalomra, de nem fogják fel. Elhiszem, hogy jó szándék vezérli őket, de tényleg szólok, ha kell segítség. Ti ezzel hogy álltok? Ti hogy oldottatok meg a kezdeti időszakot két kisgyerekkel?
2020. aug. 26. 13:24
 1/6 Derjaderja ***** válasza:
71%
Én nem szoktam felvenni a telefont csak a páromnak meg a szüleimnek meg a főnökömnek, de amúgy nálunk is most jön a 2. gyerek kis korkülönbséggel, és semmi segítség nincs, én inkább örülnék (de persze az is oké ha Te nem örülsz, és akkor nem is gondolnám, hogy erőltetni kell).
2020. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Anyósom most költözik be egy hétre... minden lében tíz kanál típusú, utoljára 38 éve látott ekkora gyereket, de legalább rettentő okos és segíteni akar. Lassan beadom a válókeresetet.


Nem válasz a kérdésedre, de mindig van sz.rabb :-(

2020. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Hidd el szarabb, ha senki nem segít.
2020. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Simán elvoltam velük, ezt el is mondtam mindenkinek, aki kérdezte. Jóval kisebb volt a korkülönbség, de így is meg tudtam főzni minden nap a friss meleg ételt és ha nem is csillogott-villogott a ház, de legalább ahol a papok járnak, rend volt és tisztaság.
2020. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miután elmondtad szépen,hogy szólni fogsz ha segítséget kell,de még ígyis keresnek egyszerűen ne vedd fel a telefont.
2020. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindent meghallok, de nem mindent alkalmazok. Csak azt amit jónak érzek.
2020. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!