Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nem alvást hogy lehet...

A nem alvást hogy lehet kibìrni? Anyukák ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Nekem már lassan rámegy a tejem is, 2 hete pòtolni kell. 8 hetes a babám. Annyira megvisel, hogy pòtlást kell adni. Magamat hibáztatom. Fáradt vagyok és lelakott, nem érzem, hogy jò anya lennék és azt sem, hogy jò feleség. Egyre többer sìrok és testlieg lelkileg egyre fáradtabb vagyok. A környrzetmben a legtöbb baba nyìlván szuperül alszik, kapom a tanácsokat mit hogy csináljak, de semmi nem jön be. Ezáltal magamat hibáztatom, hogy én vagyok a bamba. Rossz anyának és rossz feleségnek érzem magam. Szexelni sem jut erőm, még nem is voltunk együtt szülés òta, terhesen meg nem lehetett. Félek rámegy a házasság. Egyébként munka után a férjem amit tud segìt, de egyre kevesebb örömöt lelek bármiben. Nappal nem tudok aludni, mert 30 perceket alszik a baba. Éjfél előtt nem lehet lerakni de reggel 7kor már ébred, de közte is felkel legalább kétszer. Biztos elrontom valahol, de nem tudom hol..

2020. aug. 31. 14:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, máris jobb kedvem lett, hogy ennyien írtatok és pròbáltok segìteni ismeretlenül. Pròbalok nem rágörcsölni a dolgokra. Látom van akinek még nehezebb volt..sajnálom. Nagyon szeretem a picurom és a férjem is, remélem hamarosan picit könnyebb lesz a dolog. Gondolom bele halni nem lehet az alváshiányba, remélem :)
2020. aug. 31. 15:24
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad hason altatni? Amióta úgy teszem le csak egyszer ébred éjjel enni. Abban a pozícióban nem tud kapálózni. Mondjuk én ezt csak légzésfigyelő mellett merem megcsinálni.
2020. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!