Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első gyereknél lakás vagy ház?

Első gyereknél lakás vagy ház?

Figyelt kérdés
Most várom az első kisbabámat, és nem tudunk dönteni a férjemmel, h vegyünk egy hazát és kezdjünk el építkezni, vagy maradjunk a lakásba ,és majd ha jön a második baba akkor vegyünk ? Kinek melyik vált be jobban ? Könnyebb egy kisbabával lakásban ?
2020. szept. 4. 21:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
94%

Haz. Ha van ra penzetek. Mi akkor epitkeztunk mikor az elso baba vartam. Nem volt konnyu, de vegul minden jol alakult. Sokkal konnyebb. Plane sose tudhatod mit hoz az elet. Karanten es tarsai. Ha kerted van es nincs kedved jatszozni, akkor csak kiteszed a gyerekt a kertbe. Nekunk iden medencenk is volt mar. Boven eleg volt, strandra se kellett menni. Setanol

Hazaerve alvo gyereket csak siman betolom a kertbe stb...

2020. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahol ti jobban érzitek magatokat (ezáltal fogja ő is jól érezni magát).
2020. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
64 nm2 3 szoba egy gyerekkel vagyunk lakásban. Van relatív nagy erkély (8 nm), van zárt autóbeálló havi 2.500 Ft-ért. Egész nyáron kint voltunk az erkélyen, gyerek játszott, én grilleztem, sütögettem, nem érzem azt, hogy egy ház többet tudna nekem nyújtani. A kertben is pontosan ugyan ezt csinálnám.
2020. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Illetve a ház mellett van egy nagy rét, mögötte van egy csomó bányató, mellette pedig erdő, tehát abszolút minden adott ahhoz, hogy tudjak sétálni. A ház mellett közvetlenül egy most frissen felújított játszótér, pár percre a háztól pedig épül egy tök új park. Nézegettünk házakat is, de egész egyszerűen nincs ár - érték arányban a dolog. Mimimum 15 millióvla drágább egy ház, de inkébb 20 ezen a környéken ahol lakunk.
2020. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!