Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem meregetni szeretném, de a...

Nem meregetni szeretném, de a ti 7 hónapos babátok mit csinál?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam nem sok mindent és kezdek aggódni. Talán le van maradva? Hátra felé kúszik, vagyis tolja magát, fordul, nem sokat forog, alig gügyög, még ülni sem tud....

2020. szept. 7. 20:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%
A gyerekorvos mit mondott?
2020. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
16%
Dévényi torna gyorsan.
2020. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
A lányom 7 hónaposan kezdett kúszni (előre), előtte nem sokkal kezdett forogni. 10 hónapos volt mikor először felült, 11 mikor mászni kezdett. A héten lesz 1 éves és már 3-4lépést megtesz önállóan, kapaszkodva meg mászva pedig szélsebesen be tudja járni az egész lakást. Tehát lassan indult, de ügyesen behozta magát. Szóval szerintem ne aggódj, de azért egy neurológiai felmérés biztosan nem árt.
2020. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%

Jaa, 7 hónapos...

Akkor nem kell még Dévényi.

Bocs,17nek olvastam.

2020. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Na, nekem 26.án lesz 7 hónapos. Sokat gügyög, folyton berreg motorozik, brummog a szájával. Sokat dumál, sokat vigyorog. Hasról hátra, hátról hasra szépen fordul. Hason tengelye körül forog. Egymáshoz ütögeti a tárgyakat, mindent ráz ami csörög zörög, vagy odaveri valamihez, hogy hangot adjon ki. Nem kúszik, nem mászik, nem tud ülni még. Szerintem amúgy nincs lemaradva a babád:)
2020. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm a válaszodat. Ezeket mind ő is csinálja csak nem túl gyakran gügyög. Most például igen, de napi kb 5 x ha beszél hozzám... Ő is mindent ráz, minden érdekli, cumis üvegből egyedül iszik, de a gyógytornász szerint ( a lába miatt járunk) le van maradva mert még nem ül. Nemrég olvastam a neten hogy már integetnie kellene. Pár napja próbálom rá megtanitani de nem akar integetni. Nem is tudom őszintén szólva...... Kunden gyerek más es más, de azért minden anyának rossz érzés ha úgy érzi vagy valaki azt mondha hogy a babája le van maradva a többitől... Forogni forog. A pelust már alig lehet raadni, de ahogy említettem nem mászik, meg csak nem is kúszik, nem ül, nem áll stb.... Meg a beszéd miatt is aggódom, mondjuk a tesómnal a kisfiú most kezdett el jobban beszélni és már 2. 5 éves...
2020. szept. 7. 20:48
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

7 hónaposan mászott, ült, állt és oldalazva lépegetett kapaszkodva.

De a tiéd sincs lemaradva semmivel!

2020. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. szept. 7. 20:53
 9/26 anonim ***** válasza:
91%

9 hónapos korára kell stabilan, magától ülnie. Nem tudom, milyen gyógytornászhoz jársz, mert erősen félre tájékoztat.

Egyáltalán nincs lemaradva.

2020. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok. Szerintem ne aggódj, és ne olvasgass össze vissza mindent. Teljesen rendben van a babád. Igen, valamelyik előbb csinálja ezt vagy azt, mint a másik. Ezen az ülésen és integetésen kiakadtam. A babák többsége(!!!) 9 hó után tanul meg ülni, miután már tud kúszni és mászni, mert ezekből tanulja meg. De persze, ha úgy érzed, és csak akkor nyugszik meg a lelked, járjatok utána, vidd el másik orvoshoz is :) de szerintem tényleg minden okés <3
2020. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!