Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeretnék még egy gyereket...

Nem szeretnék még egy gyereket de a férjem igen. Megfogja valaha érteni?

Figyelt kérdés
2 hetes a babánk, de a férjem már most mondogatja, hogy akar még egyet. Régen is mondtam neki, hogy csak egyet szeretnék, es természetesen most is de nem érti meg. Azt állítja sose mondtam ilyet ami persze nem igaz... Köti az ebet a karóhoz... Volt valaki ilyen helyzetben? A férfiak megtudják ezt emészteni? Vagy később keresni fog mást? Biztos, hogy nem fogok vállalni még egyet, mindig is egyet akartam.

2020. szept. 8. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Át fogja gondolni hidd el, rád nem erőszakolhatja. Nekem is így volt a férjem. Megmondtam neki, hogy tőlem nem lesz 2.,de,ha másnak csinál,akkor engem is meg a gyereket is elfelejheti, szóval gondolja meg, hogy egy nem létező dologért akarja tönkre tenni a kapcsolatát meg 2 hetente látni a gyereket vagy élünk békében,harmóniában hármasban. Nyilván megértette. Az már más kérdés, hogy mégis lett 2. :) Ő is örült én is, pedig nem tervezett baba volt és több,mint 7 évvel jött a nagylányunk után,de akkor már úgy éreztem, hogy elég nagy a korkülönbség és nem kell 2 picivel egyszerre kínlódnom.
2020. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Az a baj ezzel a dologgal, hogy nagyon kétélű. Te nem erőszakolhatod rá az akaratodat és ő sem rád az övét. Mindkettőtök ragaszkodik valamihez ami a másiknak fájdalmat okoz. Ezt a dolgot egyébként az esküvő előtt tisztáztátok? Vagy csak utána? Az sem kizárt, hogy később meg gondolod magad...és az is lehet, hogy a férjed fogja később úgy érezni, hogy 1 gyerek bőven elég. Főleg ha kicsit problémásabb a gyerek.
2020. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Még csak két hetes, még ő is simán meggondolhatja magát, ahogy amúgy te is. Teljesen felesleges még erről beszélni, hiszen a gyermekágyas időt töltöd. Általában 3 hetes korban alakul ki a hasfájás, ha pechetek van és hasfájós lesz és végig üvölti a következő 3 hónapot akkor ő is elveszítheti a kezdeti lelkesedését, vagy ha megviseli majd a fogzás ami lényegében egy majdnem 2 éves folyamat, az is elég nehéz tud lenni némely gyereknél.

Mondd meg neki őszintén hogy te nem szeretnél többet és egyébként is korai még erről beszélni. Élvezze, szeresse azt aki most született.

2020. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ne foglalkozz most ezzel van ennél jobb dolgod is :) amúgy én se gindoltamtam meg magam most 2 a kislanyom apuka nagyon szeretne. ha őszintén szeret titeket előbb utóbb képtelen lesz elfogadni. Nalunk is elfogadta de 2 perc lenne meggyozni h legyen 2.
2020. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk van egy 13 hónapos länyunk, októberben èrkezik a fiam, màr ő is mondogatja h nem kène szünetet tartani jöhetne a 3. Mondtam neki majd ha kihordod apukàm...
2020. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Majd a dac korszak alatt elmegy a kedve a másodiktól.
2020. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, en is igy gondolom hogy az en testem, az en dontesem orulok hogy nem csak en gondolom igy. 1-es ezt mar en is mondtam beki duhomben. Sajnos mar most is hasfajos, minden este ejszakazunk a babo miatt. Neha nappal is van egy hasfajas. Mindent kiprobaltunk... Na de a lenyeg hogy ez sem tantoritja el egyelore, azt mondogatja hogy majd elmulik. Az eskuvo elott is tudta, sot nehezen vett ra erre az egy gyerkocre is tudta hogy tartok az egesztol. Sajnos eleve nehezen elem meg ezt a gyermekagyas idoszakot (a hasfajas miatt) meg ugye a hormonok de ez tudom hogy termeszetes es meg raadasul ezzek nyaggat hogy meg egy... Egyebkent imadjuk a kislanyunkat, es csak a hasa miatt sir szegenyke :( mindenkinek ment a pipa
2020. szept. 9. 09:10
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Üldözni fog egy spermás zacskóval és álmodban beönti neked egy fecskendővel. Költözz el amíg nem késő!
2020. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell bevállalnod. Ha nem akarja/nem tudja megérteni,a z az ő baja.
2020. okt. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!