Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ami nem vált be: Infacol,...

Ami nem vált be: Infacol, Espumizan, Gripe water, Sab simplex, mecsek baby babatea, homeos bogyók, cseresznyemag párna, hasfájós tartás. és az sem, ha nem adok semmit. Van még valami amivel segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
Babóm 3 hónapos és még mindig nagyon hasfájós. Széklete normális, azzal nincs gond. Nagyon nehezen tűröm már a sírását sajnos :( fogy a türelem. Azt hittem már ennyi idős korára már kinövi. Amúgy anyatejes és naponta egyszer tápszert kap kiegészítésként. Segítsetek kérlek!
2008. nov. 27. 15:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekünk éjszaka volt rossz a hasfájás azért ajánlották a kiságyat átrakni egy másik helyre.

Az ínye nincs bedagadva, mert lehet, hogy az fáj. Arra nagyon jó a dentinox gél.

2008. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Az ínyét maszírozza, de nem hiszem, hogy a foga jönne, mert nincs bedagadva az ínye. Tipikusan húzza a lábát, megfeszül és még ha sikerült pukiznia, azután is sír. Most szegénykém kifáradt, úgyhogy meleg cseresznemag-párnával a hasán alszik. De nemsokára újra kezdi :(

A papaverinnek meg utánanézek. Azért gondoltam, hogy kérdezek, mert mindenhol más a szokás, más a "csodaszer" hátha segítene már rajtunk valami:) Nagyon kedvesek vagytok!

2008. nov. 27. 16:31
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi is 3 hósak vagyunk és már jön a foga, ezzel eggyütt még nem nőttük ki az iszony kifeszítős hasfájást sem...Sőőőt, mióta a foga jön, még jobban fáj a pocija is, vagy én már nem is tudom követni. A dentinox gél bejött, az innyét kend be, lehet, hogy azért g9rcsöl.Amúgy én szélcsővel tudtam eddig csak létezni, ha most kezded akkor készülj előszőr gáááz, de aztán ha belejössz akkor már csak úgy csusszantod be a popijába a szélcsövet, mintha az lenne a legtermészetesebb dolgo...sajnos...közbe nekem néha kakilni is szokott/híg a széklete a csövön kifolyik/
2008. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekünk hasfájásra a Babamosoly nevű tea segített.

Gyógynövényboltban is lehet kapni.

2008. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Chamimilla 15ch

Megnyugtatja, és görcsoldó is. Nekünk beválik most is 11 hetesen, amikor a fogcsirái mocorognak.

2008. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
bocsi elgépeltem: chamomilla
2008. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy a tápszert átváltod. Az én fiamnak kb a hatodik fajta jött be. Sok sikert.
2008. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!