Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos kisfiam van, aki...

18 hónapos kisfiam van, aki nagyon de nagyon nyűgös. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kb 2-3 napja olyan nyűgös a fiam hogy egy kv nem tudok meginni anélkül hogy ne mászna rám, igaz hogy fogzik is de mióta jönnek a kis fogacskái nem szokott ennyire nyűgös lenni.


Szinte pisilni sem tudok nélküle menni, akkor elkezd üvőlteni kiabalni olyan mint ha ideges lenne ha nem vagyok ott 1 percig.

Az Apja szerint Figyelem hiánya van, persze ö nincs otthon hetente jár haza, és ő jobban tudja😑

Ha telefonálok is valakivel akkor olyan mint ha valakit nyúznának. Nem tudom miért csinálja ezt. Szinte Nos-Top vele vagyok. Mindig figyelek rá, játszok vele, formabedobozunk.....

De mikor elérkezik az Esti alvási idő, pepitába ugyan ez van. Ejjelente sokszor fel kel hogy velem legyen. Igaz 1 éves kora óta, ügyesen elalszik egyedül a saját ágyában, Eddig velem aludt.

De se éjjel nem bírok vele, se Nappal. Már beszéltem a Védőnömmel is ma. Azt mondta hogy" most van ebbe a korszakba"

Hát nem tudom. Első gyerköc.

Anyukák, akik ilyen cipöbe vannak vagy jártak, azoknak a tanácsukat elolvasom. Köszönöm.



Ja es anyukámmal találkoztam tegnap, a fiam egyszerűen elkezdett ütögetni csapkodni tépni, mert nem rá figyeltem. Anyukámmal is 2 havonta tudok csak találkozni személyesen. Ugy hogy nem tudom mi ez


2020. szept. 9. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás is lehet. Nekem is az van a most 14 hónaposomnak. Ez is elmúlik hamar,mint egy növekedési ugrás. Szóval igazából csak kitartást tudok kívánni.
2020. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez jó hír. Remélem elhagyja ezt. Mert ez a 3 nap kataszrofa. Köszönöm. 🤗
2020. szept. 9. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam is ezt csinálta 1.5 évesen. Kb. 2 hétig tartott. Most 22 hónapos és olyan, mint egy kisangyal. Lekopogom. :-)
2020. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeparacios szorongás. Ebben a korban nagyon jellemzo. Ez most egy ilyen korszak, tarts ki!

Ha ez kicsit is megnyugtat, nálunk ugyanez van csak duplán. 15 honaposak az ikreim. Es mar 2szer vegigcsinaltam ezt, es hat nem egyszerubb.

2020. szept. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!