Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kisfiam január 4-én tölti...

Ha kisfiam január 4-én tölti a 18. hónapot, ( júl.7-én született), akkor a 18 hónapos kötelező oltás febr.4-ig adható be?

Figyelt kérdés
Apuka megfázott és nem hiszem hogy most jó ötlet lenne oltani.
2012. jan. 2. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Beöltött korban adják. Tehát 4. után. Általában 1-2 hét belefér a türelmi időbe. Ezalatt az idő alatt illő megjelenni az orvosnál időben és elmondani, hogy mi a helyzet.
2012. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Betöltött. Kihagytam egy betűt...
2012. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fiam január 19-én töltötte a 18 hónapot, február 10-én kapta az oltást.

Ennyi idő alatt csak meggyógyul apuka:)


De amúgy az, hogy apa meg van fázva, nem sokat számít a 18 hónaposnál, de pár hét várakozás simán belefér.

2012. jan. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hogy lehet 18 hónapos 4 én mikor 7 én született??Nem 7-én lesz 18 hónapos?
2012. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jesszus, rosszul írtam, a július mivel 7. hónap azzal elkevertem. :S
2012. jan. 2. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:
én fiam 22 hónaposan kapta a 18 hós oltást. más oltásokat kapott és orvos úgy döntött ezt csúsztatjuk.
2012. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha az orvos egyetért 4-6 hétig is lehet csúsztatni. De a védőnő morogni fog :)


19 hós kislányunk a karácsonyi ünnepek miatt 8 nappal később kapta. Semmi gond nem lett, még hőemelkedése sem volt. Szuri után eljátszott a doktornővel is :) Január közepén lesz aktuális a bárányhimlő elleni, beadatjuk. Influenza ellen meg mindenki oltott volt, kivéve a gyerek de 3 éves kora után őt is fogjuk oltatni ha elölt a baci az oltóanyagban.

2012. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!