Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett már megint?

Mi történhetett már megint?

Figyelt kérdés
Segítséget, tanácsot és tapasztalatokat szeretnék kérni. Kislanyom 10 honapos...sosem volt az aki mar 1 naposan átaludta volna az éjszakát de nem volt okom panaszra...az első hónapokban kelt 1-2x szopizott es aludt tovább. Kb 7 hónapos korában jöttek olyan éjszakák mikor 2-3 orara is felkelt es nem tudtuk vissza altatni. Ezen a 7 hónapos dolgon kívül mindig ugy altattuk vissza, h oda mentem hozzá vissza fektettem, simogattam kocsit és vissza aludt. 9 honapos korában elkezdte átaludni az éjszakát...el sem mertem hinni de a 2 hét átaludt éjszaka után arra gondoltam h Istenem...végre eljött. Ez ment pontosan 1 hónapig...miota betöltötte a 10 hónapot egy katasztrófa az éjszaka...1-2 óránként felsir es nem hajlandó vissza feküdni...feláll ül és nem tudom lefektetni mert akkor sír. Ki kell vennem és általában abban a másodpercben vissza alszik és 1-2 perc utan tehetem vissza...mi történt? Mindent ugyanúgy csinálok...mi lehet a baj...8 foga van összesen arra is gondoltam de nem ugy tűnik mintha fajna neki és nem is latni semmit...minket a szep. szorongás is eléggé elkerült...nincsen semmi tipikus tünet...jol elvan mindenkivel nagyon barátságos...vacsira tejpepet eszik aztan fürdés után meg szopizik egy par kortyot...tényleg nem tudom mi lehet a gond...volt valaki hasonló helyzetben?

2020. szept. 10. 08:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, 10es, köszi, most ez így hülyén jön ki, mert eredetileg nem én voltam a 8as, hanem egy bunkó paraszt, csak neki jelentve és törölve lett a hozzászólása. Arra írta a kérdező, hogy utálatos hozzászólás. Én meg a 2esre reagáltam, így van.
2020. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jaaa értem :)
2020. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!