Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árt-emaradandóan most 18...

Árt-emaradandóan most 18 hónapos iker fiaimnak, ha néha előfordul, hogy kiabálok velük amikor egyedül vagyok segítség nélkül?

Figyelt kérdés
Előfordult már párszor sajnos, pedig nagyon szeretem őket és kötödően neveljük, csak most vannak abban a korban amikor mindent megfogank kipróbálnak, kipakolnak, felmásznak leesnek, elesnek, beütik magukat stb és hát mivel csak az ő testi épségüket szeretném védeni néha rájuk kiabálok de akkor nagyon sírnak. Okoz ez maradandó lelkisérülést nekik?
2010. aug. 6. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hagyjuk már ezt a lelki sérülés dumát. Szerintem velünk is kiabáltak, és is szoktam. nekem is 18 hós a fiam. Néha muszáj, csak úgy értik meg.Nincsenek cukorból. Mi sem vagyunk lelki sérültek.
2010. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy van olyan, akinél nem szakad el olykor-olykor a cérna. Az én fiam 20 hónapos, bizony előfordul, hogy kiabálok vele, főleg mikor direkt nem hallja, amit mondok neki már 20-szorra sem. Emellett imádom, és odafigyelek rá, okos, kedves kisfiú. Biztos, hogy emiatt semmi baja nem lesz, és abban is biztos vagyok, hogy a neheze még csak most jön.....
2010. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Hát akkor íme egy történet. :)

Pont tegnap öntötte el az agyamat a méreg. Drága egyszem gyermekem nem ismerte/ nem akarta felismerni a nevét :) 60szor mondtam el szépen, 20 szor fennhangon!! És mikor elkiáltottam magam érdekes mód tudta, hogy a nevén szólítom és hogy pakoljon el maga után. 23 hónapos. Akaratos, törpeterrorista :))

2010. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem árt, és aki azt mondja, hogy sosem emelte fel a hangját egész egyszerűen hazudik, vagy xanaxon él....:)

ugyanmár! igaza van az elsőnek, nincsenek cukorból! igenis kell néha meghúzni a határokat!

2010. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is tudom, hogy nincsenek cukorból, de azért ha nem muszáj nem emelem fel a hangom, csak ha kibukok nagyon. :)
2010. aug. 18. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!