Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rakhatom het hos babamat...

Rakhatom het hos babamat autosülesbe? Mar tud egyedül ülni de meg nem tud segitseg nelkül felülni. A hordozot mar nem szereti, nem szeret mar benne feküdni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a doki nem javasolta, addig, amíg nem ül fel egyedül. Pedig 6 hónapos korától stabilan ült egyedül, de felülni 7 hónapos korában ült fel. Szerintem nem véletlenül mondta a doki, így én a helyedben nem tenném még ülésbe, ne terheld a gerincét.
2010. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is azt tanácsolta az orvos hogy akkor ültessem autósülésbe ha már saját maga fel tud ülni. Az én lányom is stabilan ült már hat hós korában. De csak kilenc hósan ültettük autósülésbe!
2010. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiam 6 hónapos, és már abban utazik, mert a hordozóba nem fért bele és állandóan csak ficánkolt. Az ülést egyébként el lehet fektetni, így nem kell a hosszabb utakon ülnie.
2010. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 7 hós volt a fiam mikor lecserésztük a hordozót, és ő sem tudott még magától felülni, de már stabilan ült. És imádta mikor lecseréltük, sokkal jobban el volt a kocsiban, mert menetiránnyal szemben ült és jobban ki is látott és végre ülhetett.

Úgyhogy nyugodtan cseréljétek le.

2010. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem mertem átültetni, pedig 10kg-os kisfiam is nagyon szűkösen volt a hurciban. Most 8 hónapos, 1-2 hete felül magától, most tettem be a gyerekülést, de még mindig csak döntve.
2010. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom holnap lesz egy éves és összesen egy hete tud normálisan felülni egyedül.

Csakhogy a hordozót kinőtte 7 hónaposan, azóta ülése van, mert megülni stabilan tud elég rég.

Arra figyelj, hogy dönthető ülést válassz, hogy nem függőlegesen kelljen ülnie és természetesen háttal kell bekötni.

Amúgy mennyi a súlya? Mert mintha attól is függne, bár ebben nem vagyok biztos.

2010. jún. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!