Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13hetes kisfiam, tápszeres,...

13hetes kisfiam, tápszeres, mostanában keveset eszik. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
kb.900ml-t kellenne már ennie, örülök, ha 600-at megeszik.emelett nagyon kiegyensúlyozott, jó kedvű baba.de mégis idegesít miért nem eszik?
2008. okt. 25. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én boldog lettem volna ha ennyi idősen ennyit eszik a lányom, és már fél éves, de még az életben nem evett nnyit napi színten és gyönyörű formás baba. Hidd el a babák tudják, hogy nekik mennyi kajára van szükségük. És amúgy pedig vannak fejlődési szakaszaik amikor kevesebbet vagy éppen többet esznek. Úgyhogy ne aggódj. Hiszen tudod nekünk felnőtteknek sem mindíg egyforma az étvágyunk. Szerintem a kisbabád is épp egy fejlődési szakaszban van. Ha kiegyensúlyozott és jókedvű akkor tutira semmi baja nincs.
2008. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
engem a fiam az örületbe kergetett ezzel most5hós napi 700-750ml-nél többet nem eszik.a dokinéni azt mondta amig hizik rendesen ne aggodjak.képzeld volt olyan nap is amikir csak 400ml evett na akkor nagyon ki voltam,de megnyugtattak ahogy most énis probállak téged,ne aggodj annyit eszik amennyi jol esik neki.még annyit tudok ajánlani hogy probáld a többször keveset.De amúgy ne aggodj.Emlitsd meg azért a dokinak.mi 8kg-osak vagyunk.üdv viki
2008. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, ez elég gyakori a 3 hónapos babáknál.Fiam 15 hetes, és egy hete kezdődött nála.Volt nap, amikor megivott több, mint egy litert, most örülök,ha 700ml-t.Én a következőt próbáltam:megvárom, amíg magától megéhezik és enni kér, vagy adok neki gyakrabban(pl.fél óránként). Eddig "tömni" próbáltam,de akkor elkezdett üvölteni vagy megfájdult a pocija.Babócám tápszeres, eddig attól tartottam, hogy a tápszerrel van a gond, de lehet, hogy egy fejlődési szakasz jellemzője.
2008. okt. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!