Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a játszósz...

Mit gondoltok erről a játszószőnyegről? Van valakinek ilyen vagy ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

nagyon tetszik, mert nagynak tűnik.

ha veszek hozzá egy bébi tornáztatót az jó, nem?


[link]


2010. aug. 6. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem jó. De mindenképp vegyél hozzá hidat (tornázót), mert míg kicsi (3-6 hónapos) addig azzal játszik sokat.
2010. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam az ilyen típust szerette.


[link]

2010. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egy Fisher Price volt, nagyon jó volt a gyerek 5 hónapos koráig, ezen volt játékív. Aztán egy nagy, jó vastag, puha gyermek plédet vettem és erre szórtuk szét a játékokat, így tudott mozogni, forgolódni, és mindig változatosak voltak a játékok is. Úgyhogy ha elég nagy, akkor szerintem jó vétel.
2010. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább ilyet vegyél:

[link]

Ugyanilyen volt nekünk, lányom imádta. Tornázó is van hozzá, nem kell külön venned.

2010. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, de ha hamar elkezd kúszni-mászni,akkor bizony nem sokáig tudod használni, mi szivacs puzzlet (habtapit) vettünk, jól szigetel és a baba sokéves koráig ki tudod használni.
2010. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem szólóval,mi is kaptunk egy gyönyörű,íves-játékos-zörgő csiri-biri szőnyeget,egy pár percig elvan rajta,aztán sír,és mivel forgolódik,nem is elég neki a hely,pedig nem kicsi.aztán vettünk habtapit(számosat,abban nincsenek apró részek)lettettük a földre,kap mindig pár rágókát,játékot,tök jól elven.a védőnő is ezt ajánlotta,mert ha keményen van a gyerek,jobban mozog,fejlődik.ja,amúgy 4.5 hós a lányom
2010. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia:)Az enyémeim imádják a játszószőnyeget,újszülött koruk óta,most 9 hósak.Megmaradni már csak akkor maradnak meg vele,ha a járókába teszem nekik,ekkor még mindig nyúzzák a kütyüket rajta,csak már nem fekve,hanem négykézláb,stb.Szóval sztem sokáig kihasználható.Az amit a képen mutatsz drága,és a lényeg a bébitornázón van,mindenképpen olyat vegyél,amin az is van!
2010. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jónak tűnik. Persze tornáztató, vagy játékhíd (ki hogy hívja) mindenképp kell. Kislányom 6 hetes kora óta ilyyesmin fekszik napközben és rettentően élvezi. Jól lehet követni a fejlődését. Most 4 hónapos és már nyúl tudatosan a lógó játékokért.

Szerintem vegyél mindenképp, minél korábban!

2010. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!