Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig használtáto...

Hány hónapos korig használtátok a sima BEBA HA START PRO tápszert? Vagy más +0 hós tápszert? Mi már 6 hónaposak vagyunk muszáj átváltani Beba 2-re?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi 4 hósak múltunk, és már 3 hete próbálok átállni a Beba Ha 1-re.

Először nagyon fájt tőle a Kicsikém hasa. Majd keverve adtam a Starttal, ismét hasfájás lett.

Tegnap próbálkoztam megint keverve. Szegénykém hajnaltól olyan nagyokat pukizik, hogy hihetetlen, és sír közben.

Azt hiszem Mi még egy darabig nem váltunk.

De én is ezért gondoltam, mert azt hallottam, hogy 6 hósan 2-re kell váltani.

Hát mi majd talán akkor váltunk az 1-re.

A Starttól semmi baja a Kislányomnak.

Nem értem miért van ez így..........

2010. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónapos volt, amikor muszáj volt kiegészítésként tápszert adnom. Mivel volt itthon egy doboz BEBA HA PRO START-om így azt kapta. Utána már a 2-est írattam, ebből különben valamiért többet eszik, biztos jobb az íze.
2010. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi Humana HA 1-el kazdtük, ezt fél éves korig írhatja fel a doki, gyanítom más Start vagy 1-es tászert is. De a doki azt mondta hogy nincs nagy különbség az 1-es és a 2-es között, így mi 6 hónapos kora előtt még felírattunk 3 dobozzal.
2010. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!