Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kellene reagáljak ha...

Mit kellene reagáljak ha kaptunk egy panaszlevelet a szomszédtól?

Figyelt kérdés

Nem kertes hanem téglalakás, u alakban, mi vagyunk a közepén, a tetején.


Dél-keleti fekvésű, 25-30 fok van folyamatosan, így nyitva tartjuk a teraszajtót és az ablakunkat.


Hajnal 4-6 között egyszer ébred a fiunk, és 5 percet sír míg én elkészítem a tápszert az apja meg bepelenkázza. Az etetésben bealszik, szóval sírás nélkül tesszük le reggel 7-8-ig egy extra szundira.


Ezen kívül max 1 órát sír 24 órára lebontva, itt 10 perc ott 5 perc, de ez is max, kifejezetten "jó" baba, elvan mindig.


4 hónapos.

Azt aláírom, amikor sír akkor telitorokból vereti, tényleg hangos.


Kaptunk egy névtelen levelet a postaládánkba, hogy ha a gyerek hajnal négykor bőg akkor csukjuk be az ablakot. Elég passzív agresszív stílusban, aláhúzásokkal, sok felkiáltójellel, név, cím nélkül.


Ti mennyire vennétek ezt komolyan, és hogy kezelnétek.


Van tippem ki az, lakik itt egy fickó aki mindig bunkó.


2020. szept. 16. 16:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
73%
Mindig bezártam az ablakot, amikor éjszaka nagyon sírt a babám. Ez nekem természetes volt.
2020. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
45%

Szereltessetek klímát, ha ennyire meleg van, a gyereknek sem jó, ha megsül.

Amúgy menjen a francba az ilyen. Én nem foglalkoznék vele. Csukja be ő az ablakot, ha zavarja.

2020. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
71%
Vegyetek legkondit. De tényleg. Mindentől függetlenül.
2020. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
50%
Kiraknék egy levelet, hogy hozzá lehet járulni a klíma beszerelési költségéhez és akkor becsukjátok az ablakot. ;)
2020. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
54%
4 ez jó. Win-win 😅😅😅
2020. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
61%

Most komoly nehéz arra a néhány percre becsukni az ablakot? Minden problémát azonnal megoldana...

Hajnali négykor az ember aludni akár, hogy később kipihenten munkába tudjon indulni. Alapnak kellene lennie, hogy tekintettel vagytok a lakóközösségre.

2020. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

Nem nagyon sír. 5 percet. Lehetne hasfájós babám aki egész éjjel bőg, vagy lehetnék sírni hagyós anya, akkor mit szólna?


Egyébként ha normális felnőtt emberként felkeres, vagy normális levelet ír, elnézést kértem volna, és megpróbálnék valami megoldást találni, de így hajlok rá, hogy ne érdekeljen a "kérése" vagy egyenesen össze is vitázzak vele.


A légkondi nem megoldható, bérelt lakás.

2020. szept. 16. 16:50
 8/65 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván az a bunkó, aki nem akar minden nap 4-kor kelni más kölykének az üvöltésére.
2020. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
45%

"Most komoly nehéz arra a néhány percre becsukni az ablakot? "


Kinek? A zúgolódó szomszédnak?

Igen, az valóban mindent megoldana.

De az nem életszerű, hogy a gyerekhez való szaladás helyett az ablakhoz rohanjanak.

Az ilyen embernek egy fél perc sírás is sok, tehát úgyse segítene.

2020. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Füldugó is létezik, vagy ő is becsukhatja a saját ablakát, mert gondolom az nyitva van. Másképp szerintem nem hallhatja, mivel mi a másik szobában nemm halljuk a sírást, csak a kamera mikrofonján.
2020. szept. 16. 16:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!