Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Panaszlevelet adtam be az...

Panaszlevelet adtam be az óvoda vezetőjének az óvónő viselkedése miatt, amelyet az óvoda bizottsága fog kivizsgálni. Ti is hasonlóképpen cselekedtetek volna? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam, hogy jól tettem-e, remèlem hogy nem fog semmi hátrányom származni belőle se a gyermekemnek, se nekem. A törtènet röviden annyi, hogy van a csoportunknak egy internetes zárt fóruma, ahol mi szülők ès óvónők beszèlgetni szoktunk, kèrdèseket feltenni, szóval minden, ami az ovival kapcsolatos, szóba kerül. Nem règiben èn is feltettem egy kèrdèst, amire az egyik óvónő elèggè sèrtődött ès gúnyós stílusban válaszolt, amit tovább folytatott, ezáltal uszítva a többi szülőt ellenem ès igen kellemetlen helyzetbe hozott. Nem èrtettem, hogy ezt mièrt teszi, hiszen èn nem adtam rá okot, nem bántottam meg. A dolog, amikor már kezdett elfajulni ès nem tudtam rendezni az óvónővel, úgy tartottam a legjobbnak, ha a vezetőhöz fordulok ès elmondom neki, hogy mi törtènt. A vezető nagyon kedves volt ès megèrtette a problèmámat. Elmondta, hogy sajnois erre az óvónőre már èrkezett panasz a stílusa miatt ès beszèl vele hogy ne forduljon elő többè ilyen. De ezek után sem èrt vèget a törtènet, ugyanis az óvónő minden szülő előtt újból megalázva közölte, hogy èn beszèltem a vezetővel ès ès bepanaszoltam. Na itt újból elszakadt a cèrna, mert egy óvónőnek is van titoktartási kötelezettsège ès ilyet nem tehet. Ezek után írtam egy panaszlevelet, amelyet az óvoda most fog kivizsgálni. Mivel mindennek nyoma van, kinyomtattam minden beszèlgetèst, ezèrt semmit nem tud letagadni.

#óvoda #óvónő #titoktartás #panaszlevèl #emberi mèltóság
2015. ápr. 3. 14:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
72%

Ez az információ kevés. Mivel húztad fel ennyire, mi volt a téma? A többi szülő nem báb, hogy uszítani lehessen ellened, ha az ő stílusa megkérdőjelezhető, akkor azt a többi szülő is közli vele. Nekem ez a történet egyik oldala, és még így is nagyon hiányos.


Ennek ellenére remélem, hogy nem lesz belőle hátrányotok!

2015. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
77%
nem tudom mit irt, te mit válaszoltál és hogyan..azt se, hogy mi volt a téma. igy fogalmam sincs, hogy én mit cselekedtem volna.
2015. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
65%

Kevés az infó.


Amúgy elképzelni sem tudom, mit lehet felfújni ennyire.

2015. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, anyám, a facebookon mindenkinek akkora arca van, de ha mindezt élőben kellene megbeszélni, akkor lapítanátok, mint s..ar a fűben...

Mi volt az a hatalmas probléma, amin kiborult a bili?

2015. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
A kèrdèsem az volt, hogy a napfogyatkozás dèlelőttjèn ki fognak-e menni a gyerekek az udvarra ès hogy volt-e erről szó az óvodában? Válaszul rögtön azt kaptam, hogy egyrèszt a gyerekek nem nèznek az ègre ès hogy ezzel az óvodában nem foglalkoznak ès minősíthetetlen stílusban vègül is elkezdett alázni, hogy èn mit szólok bele az ő munkájukba. Èn egy szóval sem bántottam, sèrtettem meg az óvónőt, hogy így reagáljon ès azzal, hogy bátorkodtam megkèrdezni valamit, ez nem azt jelenti, hogy bármibe is beleszóltam volna. A többi szülő csak nèzett, hogy milyen "beszèlgetès" kerekedett ki ebből az egèszből ès az hogy megalázó volt az óvónő viselkedèse, nem csak az èn vèlemènyem volt.
2015. ápr. 3. 14:29
 6/36 anonim ***** válasza:
23%

:)))


Irigylem a problémádat,de komolyan:)))


Te jó ég!

2015. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
66%
Én ilyesmiért nem panaszolnék. Ha rosszul bánna a gyerekkel, rajtakapnám, hogy megüti, megrángatja, kiabál vele, leszidja, csúnyát mond neki, akkor igen. Az, hogy nekem milyen stílusban válaszol, az számomra más kategória. Neki ilyen stílusa, amíg a gyerekekkel jól bánik, nem érdekelne.
2015. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
64%

Én eleve nem folytattam volna vele a vitát. Megkaptad a választ h nem, lehet neki is rossz napja volt ezért reagált roszabbul viszont te folytattad így ő is. Viszont biztos nem panaszoltam volna mivel majd a gyereked látja karát ha ez az ovőnőt kirúgják de a többi ovinő meg szerette... nem lesznek marha kedvesek a gyerekeddel és nem is ő lesz az első... majd szépen mindenkit kirúgatsz?

Vagy lehet én vagyok hülye de sztem itt te is hibás vagy mert folytattad...

Ovónőknek is jó lenne egy hrly ahova bepanaszolhatja az anyukákat :)

2015. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Nem tudom, hogy Te mit szóltál volna, ha vèrig sèrtenek egy ártatlan kèrdès miatt!? Lehet, hogy a problèmám "nevetsègesnek" tűnik, de hagytam volna annyiban, hogy az óvónő minden reggel a kèpembe nevessen gúnyosan? Egy pedagógusnak mindent lehet? Nekem, mint szülőnek annyira oda kell figyelnem, hogy meg ne bántsam az óvónőt, bele ne tiporjak az ő emberi mèltóságába, de ő ezt megteheti?
2015. ápr. 3. 14:49
 10/36 anonim ***** válasza:
57%

6-os, te talán mosolyogva tűröd, hogy alázzanak, főleg a gyereked csoporttársainak szülei előtt? Gondolom akkor mennyire nyomnád Fészre a szmájlikat...


Amúgy szerintem is kevés az infó, még mindig. Mert lehet, h annyira nem is volt gúnyos és uszító. De ha meg kidejezetten az volt, akkor szerintem nem baj, ha bepanaszoltad, azért vegyen vissza, nem engedhet meg magának mindent. Főleg, ahogy írtad, más is panaszkodott a stílusára.

Ja és annyit még megjegyeznék, hogy sajnos igenis van sok ember, akit kiválóan lehet uszítani. Sok a báb.

2015. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!