Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kellene reagáljak ha...

Mit kellene reagáljak ha kaptunk egy panaszlevelet a szomszédtól?

Figyelt kérdés

Nem kertes hanem téglalakás, u alakban, mi vagyunk a közepén, a tetején.


Dél-keleti fekvésű, 25-30 fok van folyamatosan, így nyitva tartjuk a teraszajtót és az ablakunkat.


Hajnal 4-6 között egyszer ébred a fiunk, és 5 percet sír míg én elkészítem a tápszert az apja meg bepelenkázza. Az etetésben bealszik, szóval sírás nélkül tesszük le reggel 7-8-ig egy extra szundira.


Ezen kívül max 1 órát sír 24 órára lebontva, itt 10 perc ott 5 perc, de ez is max, kifejezetten "jó" baba, elvan mindig.


4 hónapos.

Azt aláírom, amikor sír akkor telitorokból vereti, tényleg hangos.


Kaptunk egy névtelen levelet a postaládánkba, hogy ha a gyerek hajnal négykor bőg akkor csukjuk be az ablakot. Elég passzív agresszív stílusban, aláhúzásokkal, sok felkiáltójellel, név, cím nélkül.


Ti mennyire vennétek ezt komolyan, és hogy kezelnétek.


Van tippem ki az, lakik itt egy fickó aki mindig bunkó.


2020. szept. 16. 16:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
63%

Az anyja felkel, felkapja a gyerekét, az apja pedig becsukja az ablakot. 1 perc se az egész hadművelet.

Valószínűleg nem ő az egyetlen, akit zavar a dolog. Anyáméknál is van egy ilyen család, az egész tömbnek a tőke tele van a folyamatosan hisztivel, de senki se mondja meg nekik, megy a jópofizás.

2020. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
55%

"egész tömbnek a tőke tele van a folyamatosan hisztivel, de senki se mondja meg nekik, megy a jópofizás."


Ezen csak röhögni tudok.

Néma gyereknek anyja se...! Anyukádék se ismerik a mondást?

2020. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:

Direkt ignorálod amit mondok? Engem az zavar ahogy megközelítette a kérdést.

Szívesen becsuknám az ablakot ha rendesen megkér, de ezt így én kb hadüzenetnek veszem.


Egyébként első mérgemben becsengettem pár szomszédhoz, tán megtalálom ki írta és felnőtt módjára megbeszelhetjük, és senkit se zavar a babánk.

2020. szept. 16. 17:02
 14/65 anonim ***** válasza:
58%
En nem vagyok egy gyerek kedvelő, de sose értettem ezt a hisztit. Igen, füldugó. En is azzal aludtam a saját fiam születéséig. Bakker. Van aki délutános és éjfélkor fürdik, van aki gyerek és ezért sír, van aki bottal jár és azzal kopog. Emberek egymás hegyen-hatan élnek, az ezzel jár. Költözzön tanyára, aki csendet akar.
2020. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:
Ha 5 perc sírás zavarja, 1 perc is zavarni fogja míg becsukjuk az ablakokat. Egyébként itt az ősz lassan már értelmét veszti ez az utasítás amit adott, csak feszültséget szült.
2020. szept. 16. 17:04
 16/65 anonim ***** válasza:
76%
Mi mindig becsuktuk az ablakot ilyenkor, pedig kertes házban lakunk. Ő nem akar 4-kor kelni, érthető. Nem rugóznék ezen, hogy milyen stílusban írta, bezárnám az ablakot.
2020. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
43%
Hát most le leszek pontozva de engem nem érdekelne. Csukja be ő az ablakát .
2020. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 A kérdező kommentje:

A síró baba, nem csendháborítás, a nyitott ablakhoz jogunk van. Innentől fogva a mi jóindulatunkra van bízva, hogy vagyunk-e olyan jófejek, hogy becsukjuk az ablakot. Mivel nem tudtuk, hogy felébred rá, nem jelezte semmivel eddig, így igenis nyitva volt az ablak.


Ha a jóindulatunkban bízik, akkor rosszul látott hozzá a dolgokhoz.


És mivel nem csinálunk semmi törvénytelent, bizony kedvesen kellett volna indítania.


Tessék megtanulni viselkedni, és felnőttként jelezni ha valami zavaró.

2020. szept. 16. 17:24
 19/65 anonim ***** válasza:
69%
Jobb lett volna ha oda megy és elmondja nem pedig névtelen levelezget mint egy ovis. Felnőtt emberek megtudják beszélni a dolgokat.
2020. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
79%
Egy perc sírásnál lehet, hogy még nem kel fel a szomszédod, míg az 5. Perc bömbölésre már igen. Tőletek jön a zaj, te úgyis fent vagy, alap, hogy becsukod az ablakot. Az, hogy milyen stílusban írta a levelet az őt minősíti, az, hogy te hogyan reagálsz meg téged. Ezt hadüzenetnek venni, meg háborút generálni szerintem annyira felesleges és részedről is mély unalomra utal.
2020. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!