Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Februarra keszulunk a Zoldfoki...

Februarra keszulunk a Zoldfoki szigetekre akkora mar 1.5 eves lanyunkkal. Adasunk be neki es magunknak vedoltasokat?

Figyelt kérdés
Egyik ismerosunk kuldott es web oldalt ahol felvan sorolva milyen oltasokat ajanlanak.Hepatitisz a,malaria stb.Aztan nemreg beszeltem egy holgyel akik tavaj voltak ott es ok nem adatak be semmit es jol vannak es jol ereztek magukat.Szerintetek mit tegyek?Beoltassam magunkat vagy csak a picit?Ti voltatok hasonlo helyzetben?Hasonlo orszagban kisgyerekkel?
2010. aug. 6. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én még 1 évet azért vártam volna ilyen távoli úttal.

Egyébként elmennék a gyerekdokihoz (a miénk nagyon rendes fiatal csajszi) és kikérném a tanácsát az oltásokkal stb

Mondjuk egy eléggé felszeret házipatikával mennék a baba miatt szóval minden féle képen meglátogatnám a gyerekdokit,hogy milyen gyógyszert stb kell magammal vinni

2010. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1,5 éves babával ilyen helyre nem mennék, ha 3 éves lenne akkor talán. De őt mindenféleképpen beoltanám amivel kell és magunkat is! Soha nem lehet tudni mit lehet ott elkapni, ahol még a csapvíz sem fogyasztható! Az, hogy más nem kapott el semmit, az engem nemigen nyugtatna meg! Jobb félni mint megijedni!
2010. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélj az orvosotokkal, vagy a védőnővel. Többet tudnak segíteni (szerintem).
2010. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!