Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korai lenne még?

Korai lenne még?

Figyelt kérdés

30F vagyok. Párommal szeretnénk kisbabát, de még albérletben élünk. Ha minden jól megy, kb. 2 éven belül meglesz a saját otthon, és biztosabbnak érezném ha akkor vállalnánk babát.

DE...már most is úgy érzem, kezdek kifutni az időből, a gyerekem érettségién is minimum 50 éves leszek, nem akarok öregfater lenni.


Vélemény?


2020. szept. 22. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem korai. Minél hamarabb legyen gyerek, kitudja mi lesz későbbiekben, de akkor is lesz egy saját gyereked, véredet tovább adtad. Minden rajtatok múlik, más párok sokkal szegényebb körülmények között nevelnek gyereket.
2020. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelő jövedelemmel rendelkeztek akkor nem jelenthet gondot albiba lenni egy kis időt még a gyerekkel. Jelenleg mi is albérletben élünk. Pár hét és meglesz a baba. Jövőre tudjuk csak megvenni a kinézett házat addig maradunk itt.
2020. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy korai!
2020. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem korai.
2020. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom megérteni mi ez a saját lakás mánia Magyarországon. Milliók vállalnak gyereket albérletbe.
2020. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Derjaderja ***** válasza:
57%
Én megvárnám a saját otthont. Felújítani, berendezni se az igazi pici gyerekkel meg amúgy is.
2020. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy nem korai még. Sok ismerősöm van, akik 40 év körül vállalnak gyereket. Ha biztosabbnak érzed a saját lakást, akkor érdemes várni.
2020. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

Kb pont így voltunk. Én is 30 feleségem 28 voltunk, albiban laktunk de volt egy kis tartalék (ami önerőre vagy másik albira váltásra biztosan elég).

Úgyhogy mi belevágtunk, 31 éves korom előtt apuka lettem.

Egyáltalán nem bántuk meg.

Bennem is az volt, hogy nem akarok öreg apuka lenni mint manapság divat! Feleségem meg nem akart idősen szülni mert nehezebb, több a kockázat. Ő 35 fölött nem szül és 3 gyereket akartunk. Sikerült is, szerencsére gyorsan, 32 éves korára. De nem tudhattuk előre, hogy ilyen simán összejön mind a háromszor szinte azonnal, így kevesebb mint 4 év alatt.

2020. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!