Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik dévényre jártak,mennyire...

Akik dévényre jártak,mennyire érezték hatásosnak?

Figyelt kérdés
Volt aki annyira nem?

2020. szept. 29. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak éreztem, viszont nagyon sírt a babám, és 5 alkalom után vissza sem vittem (szerencsére jól volt már), mert még a térde is felhorzsolódott.. Nem tudom hogy a dévény miatt-e, de hisztirohamit kap és üvölt ha valamiért lefogom (pelenkázón, vagy öltöztetéskor)... Szerintem rossz hatással volt rá nagyon... Úgyis le leszek pontozva, de nem érdekel, akkor is leírom.
2020. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
1 en pont emiatt választottam másik megoldást. Gyógytorna. Lassabb de nem okoz ilyesmit. Nem te vagy az egyetlen aki ilyenről számol be, csak hát ez most így trendi, úgyhogy nem illik a negativat hangoztatni róla.
2020. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

1es sajnálom hogy így éltétek meg, szerintem sokban függ, attól is, ki kezeli. Pl az én fiam az első 2-3 alkalommal sirdogált, utána kifejezetten tetszett neki, és szeretett járni.


A kérdésre, nálunk nagyon hatásos volt. Hétről hétre láttuk a javulást.

2020. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, remélem nem lesz lepontozás, minden vélemény hasznos, negatív-pozitív vèlemény egyaránt.

Mi 2.5 hónapja járunk, de nagyon lassú a haladás,azon gondolkodom talán e nélkul is menne minden. És pár alkalomról volt szó,közbe meg már lassan 3 hónapja minden héten megyünk. Nekem mindig vègig sírja és nagyon nehezen viselem már.

2020. szept. 29. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az en gyerekem sose sirt kozbe de ugy tudom ez fugg attol is h feszes v hipoton izomzatu, a feszes gyermekek szoktam jobban sirni.

Nekunk nagyon hatasos volt, kb fel evig jartunk, kesobb ha volt vmi aprosag (pl jaras beindulasakor az egyik labat kifele tartotta pingvin allasba) elvittem egyszer masnapra nyoma se volt a problemanak

2020. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem feszes és nagyon sír... fél évig jártatok? Hány hónaposan nem kellett már menni?
2020. szept. 29. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szokott sírni közben a babám, játszik az ottani játékokkal, szerencsére könnyű elterelni a figyelmét. A devenyesunk mondta, hogy 10-ből kb. 8 baba nyűgös, vagy sir közben.


Változást én annyira nem érzek, de nalunk amúgy sem volt probléma a mozgasfejlodesevel, egy veleszületett rendellenesség miatt javasolták, hogy vigyük havi 1-2x.

2020. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat mi null kilometeresen mentunk mar mert koraszulott, 27.het, es pontosan azon a napon hozhattuk haza a korhazbol amikor meg kellett volna szuletnie tehat korrigalt kora szerint ujszulott volt. Kovetkezo heten mar vittuk tornara. Fel evig jartunk tehat 9 honapos volt, korrigalt 6 hnapos neki mindig mindenben ezt a korriglt kort neztek. Azota mar 2 eves ugyes okos teljesen egeszseges mondtokban beszelo rohangalo kistorpike :)
2020. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jó egészséget nektek 😊
2020. szept. 30. 14:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!