Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A légzésfigyelőt ti meddig...

A légzésfigyelőt ti meddig használtátok?

Figyelt kérdés

Dilemmában vagyok, hogy majd béreljem-e havi 2500FT -ért vagy inkább vegyek..? Mert azt sem tudom, hogy meddig tanácsos majd használni, és hogyan érné meg jobban.

A kérdés az, hogy meddig, és nem az, hogy kell-e, légyszi ezt vedd figyelembe. Én úgy érzem most, hogy számomra az lenne megnyugtató, ha használnánk. Arról nem hallottam még, hogy ez káros lenne a babának.



2020. okt. 2. 13:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Koraszulott(27.het), 18 hos koraig hasznaltuk
2020. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

10 hós koraig


Angel care, kb 40 volt, de a bébiőr részét most is használjuk.

Később el is lehet adni valamennyiért.


Viszont elsősegély oktatásra érdemes menni.

Hiába riaszt, ha az ember nem tudja mit kell tenni. (olvastam itt már olyat, hogy rázta a babát ösztönből...)

2020. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos, amíg a rácsos ágyában alszik, használni fogjuk. Nekem egy gombnyomás, neki lehet, hogy az élet.
2020. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekunk is koraszulott, 2 eves koraig akartuk hasznalni de 15 hosan mindig bemaszott a sarkoba es ott nem erzeket beriasztott 2-3 ejszaka is mindig ugyanabba a sarokba gombolyodvd semmi baja nem volt csak nem erzekelt pedig 2 lapos. Ugyh akkor kivettuk
2020. okt. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Segítettetek! :)

Bár az, hogy sokaknál indokolatlanul riasztott be, ez nem túl jó..:( Nem értem, miért nem lehet egy ilyen volumenű terméket teljesen megbízhatóra készíteni..:/

Minden jót Nektek!

2020. okt. 3. 08:13
 16/17 A kérdező kommentje:

Ja, igen (10-es!) aztán láttam, hogy ez az "olcsó" Nuvita légzésfigyelő a bébiőrrel együtt alkalmazható, ami meg már kb 50ezer ft. Köszi!


MAjd kifundálok valami okosat :)

2020. okt. 3. 08:15
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezeket direkt így gyártják. "Inkább legyen öt felesleges riasztás, mint egy nem elmaradó éles" az alapelv. És ez így van jól!


Nem véletlen, hogy a legtöbb gyermekgyógyászati ajánlás érett, egészséges újszülött és csecsemő esetén NEM ajánlja, csak rizikófaktorok esetén (koraszülöés, légzési problémák, SIDS-es testvér, stb), mert a fals riasztások nem tesznek jót a szülők mentális egészségének és a sok felesleges SIDS kivizsgálás terheli az ellátó rendszert. Miközben a valódi SIDS-et annak természete miatt nem képes megelőzni és kezelni. (Most ezért jól le leszek pontozva, ettől még tény.)

2020. okt. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!