Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakarámról mi a véleményeteket?

Babakarámról mi a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta, hogy rendelek egyet. A járóka elég szűkös. Kicsit drága de nekem jónak tűnik. Volt esetleg valakinek?
2020. okt. 5. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú időkre akarod benne tartani a gyereket, akkor jó lehet. Én csak 5-10 percekre használom a járókát, ha wc-re megyek meg ilyenek, és nem tudok rá úgy figyelni. De azt nem viselné el, hogy hosszabb távra bezárjam valahova
2020. okt. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mire vagy kíváncsi véleménnyel kapcsolatban. Egy egyszerű kerítés. Bent tartja a gyereket, és nagyobb, mint a járóka. Viszont tekintélyes helyet foglal el. De gondolom ezeket magadtól is tudtad. Szerintem jó dolog.
2020. okt. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekünk innen van, ez nem olyan drága.

2020. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kicsibarany ***** válasza:
100%
Mi "fordítva" használjuk. Azt kerítjük el vele a lakásban, ahova nem akarjuk hogy menjen.
2020. okt. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Derjaderja ***** válasza:
85%

A lakás adottságaitól, igényeitektől függ.

Ha vmi kell, akkor jobb, mint a járóka. De en pl egyiket se használtam soha.

2020. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem vennék. Mi a lakást csináltuk meg bababiztosra, így csak egy rács kellett a konyhaajtó elé, az az egy hely ahová nem mehet be. Mindenhol máshol közlekedhet.
2020. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb rájön a gyerek, hogy kell kinyitni, mint ahogy összeszereled. :D
2020. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálunk csak ezzel volt elképzelhető a babakor. Fa típusú, 6 oldalas. 2 szintes nagy a házunk, nagy nappali-étkező-konyhával. Muszáj volt körbekeríteni a fiamat, nem tudtam egész nap a popójában lenni. Valakinek a házimunkát is el kell végezni. Legtöbbször nagyon szépen játszott benne, nagy teret látott be így is, én is ott sündörögtem a közelében. Meg is tanult hamar önállóan játszani, lefoglalni saját magát. Csak fogzáskor viselte nehezebben, de nálunk így teltek a napok. Mikor elkezdett járni, nagyon sokat sétáltunk kint és volt néhány óra szabad mászkálós ideje is a házban, de a karám akkor is aktívan használva volt. 2 és fél éves, de aludni még mai napig is odatettem be délután, ott nyugodott el leghamarabb. Most kezd csak a kanapéra szokni, mert végre már meg is marad és megérti hogy aludni kellene. :) Természetesen nagyon hamar rájönnek hogy nyílik, mi saját kezűleg erősítettük meg, zártuk le a kijáratot.
2023. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!