Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben és hogyan párolod a...

Miben és hogyan párolod a gyümölcsöt/zöldséget/húst a babádnak?

Figyelt kérdés
Akinek nincs erre speciális pároló készlete, az miben késziti elő ezeket?
2020. okt. 21. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Én vagy a sütőben csináltam egy kis fedeles jénaiban (alján kis vízzel) vagy fedő alatt gázon, egyszerű lábosban, kis lángon kevés vízzel. De utóbbi hamarabb főzi szét a dolgokat.
2020. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Répát, karalábét, borsót, zöldbabot, stb kiszedtem levesből, krumplit, édeskrumplit szintén amikor magunknak sütöttem, kiszedtem. Almát és banánt, néha körtét szoktam fahéjjal szórva sütni nekik, ez viszont megmaradt nagyobb korukra is, imádják. Egyedül céklát sütöttem külön, amikor nem ehettek még savanyítottat.
2020. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Teszek egy fazékba vizet, majd abba teszek egy hőálló edényt, az edénybe teszem a zöldségeket és a fazékra rá a fedő.
2020. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Én mindent megpároltam a tűzhelyen simán edényben. Kis víz, pici olaj (kell a zsiradék is, talán egy pici kanállal kellett tennem bele, doki mondta) A csirke, pulyka vagy nyúlhús meg fel volt kockázva nekem a fagyóban jégkockatartóban. Csak egyet kivettem, az volt a napi adag.
2020. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán csak lábasban, vízben. Mondjuk ez főzés és nem párolás nagyon hivatalosan, de egyik gyerek sem tiltakozott, na meg úgyis leturmixoltam, amihez jól jött a leve.
2020. okt. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyel Tefal psrolot. Egy kincs. Mindent beledobalok,zoldseg,gyumolcs,csirke,hal ,ketszintes,beallitom az idozitot attol fuggoen mennyi cucc van benne es mikor cseng,kiveszem,turmix es kesz. Ennel egyszerubb nincs. Vizben fozes meg se kozeliti es ezt otthagyhatod magara. Volt hogy lementunk jatszora mert az idozito kikapcsolja es nezegetni sem kell kozben. Imadjuk.
2020. okt. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok,jah tojast is foz,illetve van hozza rizsfozo edeny,beleontom a szemes rizst es kis vizzel es rizs is kesz.
2020. okt. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!