Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol szereztétek be a babátok...

Hol szereztétek be a babátok első almáját?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtétek a hozzátáplálást. Almával kezdenénk, ahogy sokan javasolják. Na de hol vegyem? És milyen almát? Itt nincs biobolt, sparos almára gondoltam, mert a Sparnak nagyon jó a frissáruja. Nem fogok ennyit agyalni ilyeneken, ha már belelendülünk a hozzátáplálásba, de most azért nagyon izgat, hogy hol vegyem meg "AZ ALMÁT".
2010. aug. 9. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

sarki zöldségesnél mert akkoriban más nem volt helyben.

vehettem volna bio-t de akkor egy héten többször 5 km-t kellett volna buszozni hogy kijussak a biopiacra....


nem vagyok lusta de a helyinek is szép áruja van és igy bármikor leszaladhatok. én se pártolom a bio-t ...

2010. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Jaj, de édes! :))) Tényleg ez a legnagyobb problémád??? :)

A SPAR-ost szerintem megveheted, szép piros, lédúsat vegyél. Sajnos nem fogsz belelátni egy gyümölcsbe sem, ilyen alapon örökké retteghetnél. Magyart vegyél lehetőleg mindenből, a piac lenne a legjobb, őstermelőtől, nagyszoknyás nénikétől .)))


Aztán fél óra múlva jön az újabb kérdésed: Mivel reszeljem, üvegreszelővel, vagy géppel? Adjam-e a levét? Nem lesz-e túl savas? Cukrozzam-e? :DDDDDDDD Sok a kérdés!!!

2010. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi Carmen! Most is, ezért is, meg úgy egyébként is a sok hasznos választ, amit kapok Tőled! :)
2010. aug. 9. 08:39
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Ha van / lesz még kérdésed nyugodtan tedd fel ÉRTED kérdezőért van ez az oldal és mi VÁLASZOLÓK azért vagyunk hogy segitsünk Neked.


elhiszem hogy jelenleg ez a legnagyobb gondja az első hozzátátáplálás minden babának nagy mérföldkő


emlékszem amikor az én babám kapott elöször reszelt almát ott ült a hordozóban nyakába kötöttem első alkalommal a partedlit és nagy szemekkel figyelt ahogy közeledtem felé egy kis kanállal olyan édes volt...

2010. aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Másodiknak is köszi! Azért, ha látod majd a felvetett kérdéseidet kiírva, ne vedd készpénznek, hogy én vagyok. Üvegreszelőt vettem, fogom adni a levét, és nem fogom cukrozni! :)
2010. aug. 9. 08:41
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szivesen !!!!

én már csak ilyen vagyok..... és nincs remény hogy megváltozzak. Nem tudok undok lenni.


Jó étvágyat a cseppnek!

2010. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én anyóstól kaptam, saját termés volt, permetezés nélkül. De ők jártak ki piacra is árulni, szóval nyugodtan megveheted a piacit. Nem kell a bio feliratot keresgélni. :)
2010. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Helyes! :) Aki undok, az mindig boldogtalanabb!
2010. aug. 9. 08:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak vicc volt. Én is kérdezek ám annyi másnak hülyeséget... :))))
2010. aug. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké! :)
2010. aug. 9. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!